H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi

    Trzcianka - Hala przy ulicy Żeromskiego - 10.02.2008
I Ogólnopolski Halowy Turniej Kibiców

     W sobotę 2 lutego 2008 roku kibice Huraganu wystąpili w kolejnym turnieju kibiców piłkarskich. Tym razem zawody odbyły się w Trzciance. Celem turnieju była pomoc niepełnosprawnej Julce. Cały dochód z tej ogólnopolskiej imprezy został przekazany właśnie na leczenie dziewczynki.
     W turnieju wzięło udział 14 zespołów z całej Polski, m.in. ze śląska czy mazowasza. Mecz pomiędzy Huragan, a Chelsea Polska w którym padł remis 1:1(0:1) (bramka J. Bąkowski) był meczem otwarcia z którego przeprowadzono relacje w wiadomościach sportowych w TVP Poznań. Wydanie z tego dnia zobaczyć można zobaczyć poniżej.
     W kolejnym meczu Pobiedziszczanie ulegli fanklubowi Juve Poland 1:2(1:1). Jedyną bramkę zdobył S. Woźniak. Aby myśleć o awansie do kolejnej rundy, która odbyć się miała następnego dnia sympatycy z Pobiedzisk musieli wygrać z znanym nam dobrze zespołem Sokoła Pniewy. Pewne zwycięstwo 4:0 (2:0) po bramkach P. Krawczyka x2 i T. Macioszka x2 poprawiło nastroje w zespole. Spotkanie o wszystko, czyli wyjście z grupy zakończyło się niestety porażką 2:6 (0:3) z kibicami Drawy Krzyż. Obie bramki w tym meczu zdobył G. Krawczyk. Dodać należy, że w meczu tym S. Szerfenberg i G. Krawczyk nie wykorzystali rzutów karnych.
     Zwycięstwo, remis i 2 porażki to dorobek zespołu, niestety nie dający promocji do dalszej części rozgrywek. Ostatecznie Huraganiści uplasowali się na miejscu 8. Zwy- cięzcami turnieju zostali Oldboy'e Lubuszanina Trzcianki pokonując Juve Poland 3:0. (gkrawczyk)

     <<< W turnieju udział wzięli: Grzegorz Krawczyk [c] (88), Paweł Gierzycki [br] (86), Sebastian Szerfenberg (88), Sławomir Woźniak (87), Przemysław Stusek (87), Tomasz Macioszek (83), Paweł Krawczyk (78), Krzysztof Kurczalski (84), Jakub Bąkowski (91), Tomasz Kowalski (92) (zdjęcie z meczu inaugurującego turniej).

     Fotorelacja z turnieju w dziale: Galerie >>> Wydarzenia

    Wydanie "Widomości sportowych" z dnia 2 lutego 2008 roku. Materiał o turnieju zawierający fragmenty meczu Huragan - Chelsea 1:1 (0:1) od 2.30 min do końca wydania.
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk, Grzegorz Krawczyk and Przemysław Stusek