H U R A G A N
  Aktualności
  Wyniki
  Tabela
  Kadra
  O klubie
  Stadion
H I S T O R I A
  Klub
  Wyniki
  Zawodnicy
  Władze
K I B I C E
  Klub Kibica
  
  Liga Kibiców HP
  Piłkarz Meczu
  Flagi
  Bilety
G A L E R I E
  Mecze
  Wydarzenia
M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi

    Trzcianka - Hala przy ulicy Żeromskiego - 14/15.02.2009
II Ogólnopolski Halowy Turniej Kibiców

     Z dużym apetytem na sukces do Trzcianki przybyła ekipa RKHP. Wyrównany skład i głód zwycięstwa - to miały być dwa atuty Huraganistów. Niestety już losowanie grup ostudziło zapały Naszej drużyny. Trafiliśmy do grupy "C", w której oprócz nas zaprezentowały się zespoły: Old Boy Lubuszanin (ubiegłoroczny zwycięzca), Mazowsze Grójce (rok temu 5 lokata) oraz Polskie Stowarzyszeni Newcastle Utd. W pierwszym meczu grupy Newcastle rozgromiło Old Boy Lubu 5:2 co zwiastowało, że nie będzie łatwo. Na trybunach jak i w szatniach zespołów okrzyknięto Naszą grupę - grupą "śmierci".
     Pierwszym rywalem okazał się zespół Mazowsza Grójec. Dobry mecz w wykonaniu RKHP i zwycięstwo 3:2 (0:1) po bramkach niezawodnego Pawła Olszowego oraz dwóch debiutanta w szeregach kibiców HP zwycięscy jednej z edycji LKHP - Michała Pilarczyka dały ogromne nadzieję na osiągniecie sukcesu czyli awansu do dalszej części rozgrywek. W kolejnym spotkaniu Huraganiści pokonali po zaciętym meczu ekipę Newcastle Utd 2:1 (1:1) po bramkach podstawowych zawodników ekipy Bogusza Lutomskiego oraz Pawła Krawczyka.
     Wydawałoby się: 6pkt i awans! Nic bardziej mylnego. Grupa była na tyle wyrównana, że wszystko mogła się zdarzyć w ostatnie kolejce. Na nasze szczęście we wcześniejszych spotkaniach rywale pogubili punkty i ostanie spotkanie w grupie graliśmy z pewnym awansem do kolejnej rundy. Porażka 1:3 (1:1) (P. Krawczyk) z Old Boy Lubu w składzie z Andrzejem Przeradą byłem pierwszoligowcem zawodnikiem m.in. Amicy Wronki i Olimpii P-ń zakończyła sobotnie zmagania. Tym samym 2 miejsce w grupie dla RKHP.
     Sympatycy MGKS'u dzień wraz z zaprzyjaźnioną ekipą Sokoła Pniewy oraz Newcastle Utd zakończyli w jednej z imprez w Trzciance.
     Na drodze do finału w niedzielny poranek stanął bardzo silny zespół "Starej Elity" Lubuszanina Trzcianka. Wyrównany, momentami bardzo agresywny do tego pełen dramaturgii mecz zakończył się remisem 1:1 (0:0). Bramkę na wagę remisu na 20 sekund przed końcem spotkania zdobył kapitan Grzegorz Krawczyk. Zwycięzcę musiał wyłonić konkurs rzutów karnych. Większym opanowaniem wykazali się gospodarze i to oni awansowali do półfinału (karne 3:4). W finale turnieju spotkali się nasi grupowi rywale, czyli Old Boy Lubu oraz zespół, który pokonał Nas w ćwierćfinale...
     Mimo pechowej porażki kibice Huraganu turniej w Trzciance na pewno wspominać będą bardzo miło, nie tylko pod względem sportowym ale również rozrywkowym. My jako RKHP dziękujemy organizatorom za zaproszenie i super atmosferę! (gkrawczyk)

     Fotorelacja z turnieju w dziale: Galerie >>> Wydarzenia

     <<< W turnieju udział wzięli: Grzegorz Krawczyk [c] (88), Paweł Gierzycki [br] (86), Paweł Olszowy (86), Bogusz Lutomski (86), Tomasz Macioszek (83), Jakub Bąkowski (91), Krzysztof Flisiak (76), Marcin Szymkowiak (90), Michał Pilarczyk (89), Paweł Krawczyk (78).
Stronę współtworzą: Paweł Krawczyk, Grzegorz Krawczyk and Przemysław Stusek