Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Damian Łukasik nowym trenerem seniorów Huraganu

16 10 18     Nowym szkoleniowcem drużyny seniorów Huraganu Pobiedziska został 52-letni Damian Łukasik, który poprowadził we wtorek pierwsze zajęcia z zespołem. 

    Trener Łukasik miał już okazję w przeszłości pracować w Pobiedziskach, kiedy to w sezonie 2001/2002 prowadził pierwszy zespół naszego klubu. W ostatnim czasie z kolei trenował III-ligowy MKS Ełk oraz Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

     W trakcie swojej trenerskiej kariery był szkoleniowcem również m.in. Lecha Poznań (asystent pierwszej drużyny oraz Młoda Ekstraklasa), Górnika Konin, Victorii Września i Sparta Szamotuły.   

     Nowy sternik seniorów naszego klubu ma również za sobą bogatą karierę piłkarską. Wystąpił 27 razy w reprezentacji narodowej naszego kraju, rozegrał blisko 250 spotkań w Polskiej ekstraklasie oraz przez trzy sezony występował w izraelskim Hapoelu Tel Awiw.

     Z Lechem Poznań czterokrotnie sięgał po tytuł mistrzowski  (1983, 1984, 1990, 1993) oraz dwukrotnie po krajowy puchar (1984, 1988). Z powodzeniem grał również w europejskich pucharach. (gk)

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner