Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Trzeci dzień pobytu w Ustce za piłkarzami Huraganu

18 07 20 1          Pięć blisko dwugodzinnych treningów, sparing oraz trzy sesje zajęć teoretycznych mają za sobą przebywający w Ustce na przedsezonowym zgrupowaniu piłkarze drużyny seniorów Huraganu Pobiedziska. Jutro o godzinie 10:30 w Słupsku Huraganiści zagrają z faworytem pomorskiej IV ligi miejscowym Gryfem.

       Ciekawostką drugiego dnia obozu było spotkanie z byłym już dyrektorem naszej reprezentacji, 40-krotnym reprezentantem naszego kraju Tomaszem Iwanem

        Podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego oraz fizjoterapeuty Jakuba Kaszyńskiego mają za sobą ciężkie dni ale to nie koniec pracy. Obóz rozpoczął się w środę, zakończy w niedzielę ale większość zawodników regularnie trenowała dwa razy dziennie w poniedziałek i wtorek na obiektach w Pobiedziskach.

        Wczoraj i dziś w trakcie zajęć na pełnowymiarowych trawiastych boiskach pracowali nad aspektami siłowymi, taktycznymi czy motorycznymi. Był czas również na gry zadaniowe czy "konkurs" pojedynków "1x1". 

      W dniu dzisiejszym do sztabu drużyny dołączył psycholog sportu Marcin Ścisłowski, który dwukrotnie pracował z grupą nad zagadnieniami związanymi z przygotowaniem mentalnym.  

       Warto również zaznaczyć, że po pierwszym fatalnym dniu jeśli chodzi o pogodę, od wczoraj aura sprzyja czerwono-czarnym i w czasie wolnym zawodnicy regenerują się zażywając morskich kąpieli.

          Przed Huraganistami jeszcze dwa ciekawe dni o których więcej pojawi się w kolejnym relacji, która na naszej stronie pojawi się w dniu wczorajszym. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner