Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Letnie zgrupowanie seniorów za nami

18 07 22 1      W niedzielę 22 lipca o godzinie 14. zakończyło się zgrupowanie seniorów. Czerwono-czarni przez pięć dni ostro trenowali w nadmorskiej Ustce.

      Wczoraj w przedostatnim dniu wyjazdu nasz zespół rozegrał sparing w Słupsku z miejscowym Gryfem i wygrał 4:1. Warto zaznaczyć, że Gryf to faworyt do awansu w nadchodzących rozgrywkach pomorskiej IV ligi w której występuje kilku doświadczonych zawodników z ligową przeszłością. W miniony weekend Gryf w sparingu pokonał 2:1 Lechię Gdańsk.

        Huraganiści pomimo treningowych trudów rozegrali dobry mecz. Gospodarze szczególnie w pierwszej części meczu stworzyli kilka dogodnych sytuacji lecz zabrakło im skuteczności. Pobiedziszczanie przegrywali 1:0 po golu doświadczonego Damiana Tofila, ale wyrównał po rzucie rożnym David Paku-Tshela. Na prowadzenie wyprowadził drużynę Mateusz Chachuła, a kolejne gole zdobyli Bartosz Żołądkiewicz z rzutu karnego i Mariusz Olczyk.

       Mecz z Gryfem był okazją do spotkania z Prezesem tego klubu Pawłem Kryszałowiczem byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem MŚ w Korei i Japonii.18 07 22

     Skład wyjściowy na mecz z Gryfem: Kacper Chojnacki - Filip Sadowczyk, Grzegorz Karasiewicz, Piotr Trepka, Mateusz Siemiński - Adam Kowalski, Mikołaj Szymocha, Marcin Jackowiak, Ryszard Wierzbiński - David Paku-Tshela, Mikołaj Witaszyk. 

      W sobotę na popołudniowym treningu strzeleckim gościnnie pojawił się kolejny były reprezentant naszego kraju Jacek Dembiński, który uczestniczył w zajęciach z drużyną oraz pojawił się na wieczornym ognisku przygotowanym dla naszej drużyny na zakończenie obozu.

      Niedziela rozpoczęła się od porannego treningu na plaży i był to ostatni sportowy akord zgrupowania. O 13. uczestnicy obozu zjedli obiad i udali się do Pobiedzisk.

        W najbliższych dnia pojawi się obszerna fotorelacja z wszystkich dni wyjazdu Huraganistów. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner