Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Sparingowa wygrana ze Spartą Szamotuły

18 07 29        W piątkowe popołudnie podopieczni trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego rozegrali swój czwarty mecz kontrolny w trwającym okresie przygotowawczym. Huraganiści spokojnie wygrali w Szamotułach z miejscową Spartą 3:2, do przerwy prowadząc 2:0. 

         Podobnie jak w środowym meczu z Victorią ze względu na obowiązki służbowe oraz rodzinne trenerzy nie mogli niestety zobaczyć w akcji wszystkich swoich graczy. Do Szamotuł Pobiedziszczanie pojechali w 16. osobowym składzie.

       Mecz rozgrywany w koszmarnym upale zakończył się jednobramkowym zwycięstwem jeśli chodzi o "suchy wynik" ale warto zauważyć, że czerwono-czarni byli piłkarsko o klasę lepszym zespołem od rywali.

        Do przerwy prowadzenie naszej drużyny było "zasługą" Mariusza Olczyka oraz Kacpra Bienerta. Po przerwie dosłownie chwila dekoncentracji doprowadziła do remisu. Wynik ustalił Mikołaj Witaszyk ale trzeba dodać, że w trakcie całego meczu nie udało się wykorzystać kilku niemal 100% sytuacji. 

         Skład wyjściowy: Dominik Nowicki - Bartosz Stasiak, Piotr Trepka, Mateusz Siemiński, Kacper Bienert - David Paku-Tshela, Mikołaj Szymocha, Ryszard Wierzbiński, Marcin Jędrzejczak - Mikołaj Witaszyk, Mariusz Olczyk.

       Kolejny sparing Huraganiści rozegrają w następną sobotę o godzinie 16:00. Na wyjeździe podejmować będziemy zespół Tura 1921 Turek. Terminarz oraz wyniki gier kontrolnych zobaczyć można TUTAJ(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner