Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XXVIII kolejka - 08-06-2019
 
POGOŃ Łobżenica 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Seniorska inauguracja ligi już w następny weekend!

18 08 03 2      Tydzień, tyle pozostało do pierwszego meczu nowego sezonu drużyny seniorów. Czerwono-czarni po reorganizacji rozgrywek rywalizować będą w 16. zespołowej Lidze Międzyokręgowej. 

      W pierwszej kolejce zagramy na wyjeździe z Vitcovią Witkowo, która awansowała do nowo powstałej ligi z Klasy Okręgowej. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 11 sierpnia o godzinie 16. na boisku rywala.

        W stawce 16. drużyn będzie, aż 9 z okręgu pilskiego oraz 7 z okręgu poznańskiego. Pięć zespołów, w tym nasz Huragan to drużyny, które w minionym sezonie występowały w IV lidze. Reszta rywalizowała w pilskich i poznańskich Klasach Okręgowych. W nadchodzącym sezonie piłkarze z Pobiedzisk przejadą blisko 1 200 km.

       Jesienią Huraganiści rozegrają 15 spotkań w tym 7 na własnym terenie. Po raz pierwszy przy Kiszkowskiej 7 Pobiedziszczan obejrzeć będziemy mogli już we wtorek 15 sierpnia o godzinie 15. Rywalem będzie TPS Winogrady Poznań.

      Warto również zaznaczyć, że po półrocznej przerwie mecze w Pobiedziskach znów odbywać się będą zgodnie z "tradycja" w niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy!

      Zanim jednak zainauguruje liga, Huragan rozegra jeszcze dwa mecze towarzyskie. W piątek 3. sierpnia o 19. w Turku zagramy z miejscowym Turem, a w środę 8. w Pobiedziskach o 18:30 z Liderem Swarzędz. (gk) 

18 08 03

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner