Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tur 1921 Turek pokonany. Za tydzień liga!

18 08 04       W piątkowe upalne, późne popołudnie w swojej piątej grze kontrolnej przed rozpoczęciem sezonu Huraganiści odnieśli trzecie zwycięstwo. Czerwono-czarni pokonali w Turku miejscowy Tur 3:1. Był to przed ostatni test mecz podopiecznych trenera Pawła Kutyni.

W kadrze na mecz w oddalonym od Pobiedzisk 120 km Turku znalazło się 20. zawodników (zabrakło Jackowiaka, Olczyka oraz Watrasa). Każdy z nich miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i przekonania trenera, że to właśnie on powinien wyjść w podstawowej "11" na mecz w Witkowie.

Już w 2. minucie przyjezdni mogli objąć prowadzenie, ale po strzale głową Piotra Trepki piłka trafiła w poprzeczkę. Z kolei w 32. minucie arbiter nie podyktował ewidentnego rzutu karnego po faulu na Michale Ignaczaku.

Pięć minut później swojego premierowego gola w seniorach mógł zdobyć Filip Sadowczyk, ale zabrakło skuteczności. Gospodarze praktycznie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Dominika Nowickiego.

Po przerwie w 65. minucie gospodarze niespodziewanie wyszli na prowadzenie po błędzie w naszych szeregach obronnych. Pięć minut później było już 1:1 za sprawą Mateusza Chachuły, który chwile po pierwszej bramce podwyższył na 2:1. Wynik 78. minucie ustali Mikołaj Witaszyk.

Przy odrobinie większej skuteczności wynik mógł być zdecydowanie większy bo dobre okazje do zdobycia gola mieli m.in. Kacper Bienert, David Paku-Tshela, Michał Ignaczak oraz obaj strzelcy bramek.

Skład wyjściowy: Dominik Nowicki - Filip Sadowczyk, Szymon Ignaczak, Piotr Trepka, Mateusz Siemiński - Michał Ignaczak, Bartosz Żołądkiewicz, Patryk Jóźwiak, Ryszard Wierzbiński, Marcin Jędrzejczak - Mikołaj Witaszyk.

W najbliższy wtorek o godzinie 19:30 na własnym terenie w ostatnim sparingu przed ligą zagramy z występującym w Klasie Okręgowej Liderem Swarzędz. Zapraszamy na stadion przy Kiszkowskiej!

Terminarz oraz wyniki gier kontrolnych zobaczyć można TUTAJ(gk)