Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Wieczorna, czterobramkowa wygrana w ostatnim sparingu

18 08 07       Szósty tym samym ostatni sparing mają za sobą piłkarze drużyny seniorów Huraganu. Pobiedziszczanie wygrali na własnym terenie z reprezentantem Klasy Okręgowej Liderem Swarzędz 4:0 (2:0).

        Była to czwarta wygrana w szóstym meczu towarzyskim przed rozpoczęciem zmagań w Lidze Międzyokręgowej. Inauguracja na wyjeździe już w najbliższą sobotę.

        Sporą ciekawostką był fakt, rozgrywania drugiej części gry przy sztucznym oświetleniu Stadionu Miejskiego w Pobiedziskach. Warto przypomnieć, że powstało ono pod koniec ubiegłego roku za co dziękujemy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach, Radzie i Władzom miasta, którzy pomogli przy realizacji inwestycji.

        Wracając do meczu trener Paweł Kutynia w kadrze na to wtorkowe spotkanie miał 22. zawodników. Zabrakło tylko Mikołaja Szymochy oraz Kacpra Bienerta. Po raz kolejny wszyscy mieli okazję pokazać się trenerowi.

       Prowadzenie gospodarze objęli już w 2. minucie po trafieniu samobójczym. Wynik w pierwszej części gry podwyższył jeszcze w 34. minucie Mateusz Chachuła po dośrodkowaniu Filipa Sadowczyka

         Po przerwie Huraganiści dołożyli jeszcze dwa trafienia. W 67. minucie po uderzeniu z rzutu wolnego Piotra Trepki piłka trafiła w poprzeczkę, ale dobitka Mariusza Olczyka pozwoliła cieszyć się z trzeciego gola. Wynik w 71. minucie ustalił Kamil Grzybowski, który z kolei dobił strzał wspomnianego już Olczyka.

      Warto zaznaczyć, że goście mieli również swoje okazje do zdobycia gola. Młody zespół ze Swarzędza w letniej przerwie wzmocnił się (m.in. Piotr Ciesielski ostatnio Kotwica Kórnik, Konrad Zandrowicz ostatnio Olimpia Poznań) co z pewnością zaprocentuje w ligowych rozgrywkach Klasy Okręgowej.

       Skład wyjściowy: Dominik Nowicki - Filip Sadowczyk, Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Marcin Jędrzejczak, Marcin Jackowiak, Bartosz Żołądkiewicz, David Paku-Tshela, Mateusz Chachuła - Mikołaj Witaszyk.

       Wyniki wszystkich gier kontrolnych drużyny seniorów Huraganu Pobiedziska zobaczyć można TUTAJ.

     W najbliższą sobotę o godzinie 16. czerwono-czarni powalczą już w I kolejce ligi międzyokręgowej. Rywalami drużyny trenera Pawła Kutni na wyjeździe będzie zespół Vitcovii Witkowo. Zapraszamy na boisko naszego rywala! (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner