Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Kadra seniorów - rudna jesienna sezonu 2018/2019

18 08 03 1          23. zawodników - tylu znajdue się w chwili obecnej w kadrze seniorów Huraganu Pobiedziska na rozpoczynającą się jutro rundę jesienną sezonu 2018/19. Czerwono-czarni walczyć będą w nowo powstałej Lidze Międzyokręgowej

       Celem klubu po zakończeniu minionego sezonu było utrzymanie w drużynie jak największej liczby zawodników, którzy rywalizowali na boiskach IV ligi. Drużynę opuściło praktycznie tylko dwóch regularnie grających zawodników.

       W porównaniu do minionej rundy nie zobaczmy Marcina Pająka, który zakończył piłkarską przygodę, Sebastiana Majchrzaka, który dalszą karierę piłkarską kontynuował będzie w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Klub nie zdecydował się przedłużyć wypożyczeń bramkarza Mikołaja Miczyńskiego oraz Konrada Juskowiaka i Oskara Schulza. Cała trójka z różnych powodów sporadycznie pojawiała się na placu gry w drużynie seniorów.

       Z kolei po stronie "zysków" mamy powrót po półrocznej przerwie na reprezentowanie Mieszka Gniezno do bramki rosłego 19-letniego Dominika Nowickiego. Powrót po kontuzji kreatywnego 24-letniego Bartosz Żołądkiewicza oraz po rocznej przerwie walecznego 22-letniego Marcina Jackowiaka. W klubie witamy również ambitnego bramkarza 19-letniego Kacpra Chojnackiego, który ostatni sezon spędził w Avii Kamionki.

    Bramkarze: Dominik Nowicki, Bartosz Łaganowski, Kacper Chojnacki.

   Obrońcy: Patryk Jóźwiak, Szymon Ignaczak, Mateusz Siemiński, Piotr Trepka, Bartosz Stasiak, Grzegorz Karasiewicz, Filip Sadowczyk, Maciej Sommerfeld.

    Pomocnicy: Marcin Jędrzejczak, Kacper Bienert, Mikołaj Szymocha, Bartosz Żołądkiewicz, Marcin Jackowiak, Igor Watras, Ryszard Wierzbiński, Damian Gocałek.

    Napastnicy: Mateusz Chachuła, David Paku-Tshela, Mikołaj Witaszyk, Mariusz Olczyk.

   Sztab: Paweł Kutynia (trener), Jacek Przybylski (trener bramkarzy), Krzysztof Kurczalski (kierownik drużyny), Jakub Kaszyński (fizjoterapeuta), Marcin Krawczyk (masażysta). (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner