Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Podsumowanie rundy według Huraganistów

ppm     Zapraszamy do przeczytania wywiadów z zawodnikami drużyny seniorów, którzy oceniają rundę jesienną w wykonaniu swoim jak i drużyny. 

    Zachęcamy również do przeczytania podsumowania rundy przez Prezesa Grzegorza Krawczyka, które pojawiało się na portalu peryferiafutbolu.plplanu przygotowawczego do rundy wiosennej oraz terminarza sparingów.

       Dominik Nowicki - bramkarz: "Moim zdaniem miniona runda nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu. Początek mieliśmy naprawdę dobry. Niestety nie wNowicki D każdym meczu graliśmy to co chcieliśmy i nie wszystko nam wychodziło. Nie pomogły nam również w niektórych meczach braki kadrowe spowodowane kontuzjami, bądź nieobecnością kluczowych zawodników. Przed sezonem mieliśmy cel - zająć miejsce 1-3, ale nam się to nie udało. To co było już za nami, przed sobą mamy kolejną rundę i skupiamy się na niej. Musimy ciężko przepracować okres zimowy i po prostu w następnej rundzie pokazać na co nas stać i wyeliminować błędy. Jeżeli włożymy w to dużo serca i ciężkiej pracy to awans jest w zasięgu. Niestety nie mogłem grać w każdym meczu z powodu kontuzji, ale nie wszystko jest zależne ode mnie. Według mnie zagrałem dobrą rundę i pomogłem drużynie na tyle ile mogłem. W następnej rundzie zrobię wszystko, żeby było jeszcze lepiej."

 

       Piotr Trepka - obrońca: "Myślę, że miniona runda nie była całkiem udana w naszym wykonaniu. Mimo, iż sezon zaczęliśmy doskonale to nie potrafiliśmy utrzymaćTrepka P stabilności formy co było nasza bolączka w tym sezonie. Potrafiliśmy zagrać genialny mecz w Obornikach po to by tydzień później przegrać w słabym stylu na własnym stadionie. Uważam także, że głównym tego powodem były braki kadrowe jakie nałożyły się w trakcie rundy. Nie udało nam się zrealizować założonego celu jakim było osiągniecie miejsc 1-3. Natomiast wyniki innych drużyn ułożyły się tak, że mamy szansę powalczyć o awans na wiosnę. Od stycznia zaczynamy ciężką pracę i po rundzie wiosennej cieszymy się z awansu!"

 

       Bartosz Stasiak - obrońca: "Patrząc na miejsce w tabeli oceniam rundę pozytywnie, aczkolwiek jakby na to nie spojrzeć można gdybać czy nie mogłoby wyglądaćStasiak B lepiej. Świetnie rozpoczęty sezon w naszym wykonaniu. Następnie kilka słabszych spotkań z powodu braku podstawowych graczy spowodowanych kontuzjami czy też sprawami zawodowymi. Oceniając grę w moim wykonaniu, mogę śmiało przyznać że zagrałem dobra rundę, i będę dążył do tego aby przyczynić się do awansu i znów wrócić do IV ligi. Zespół dał z siebie wszystko ale w rundzie wiosennej damy z siebie jeszcze więcej by zrealizować nasz cel."

 

       Mateusz Siemiński - obrońca: "Jest mi strasznie ciężko ocenić minioną rundę, bo niestety kontuzja mięśni brzucha wykluczyła mójSieminski M udział w wielu kluczowych spotkaniach. Niestety nie mnie jednego dotknęły urazy i myślę, że tutaj tkwi sedno wyniku stanowczo nas niezadowalającego. Myślę, że każdy z nas przed sezonem jak i po pierwszych dwóch meczach miał w głowie tylko jedno, a mianowicie wygranie całej rundy z dużą przewagą nad wiceliderem. Mimo kilku niepowodzeń związanych z kontuzjami, kiepskich meczy uważam, że z tej rundy wycisnęliśmy ile się dało, czołówka nam nie odskoczyła, a gra była na prawdę miła dla oka. Jest to bardzo ważny aspekt, gdyż mamy bardzo młody zespół i z każdym kolejnym meczem nabieramy większego doświadczenia, a to z kolei z pewnością przełoży się na dobre wyniki w przyszłej rundzie. Z mojej strony mogę obiecać że, jeśli ominą mnie kontuzje w to pomogę zespołowi w osiągnięciu celu, czyli awansu do IV ligi, bo tam nasze miejsce." 

 

     Ryszard Wierzbiński - pomocnik: "Rundę jesienną rozpoczęliśmy bardzo dobrze od zwycięstwa w wyjazdowym spotkaniu z Witkowem, w którym parę minut poWierzbinski R wejściu na boisko doznałem nieszczęśliwie urazu śródstopia, co wykluczyło mnie na kilka następnych spotkań. Po 3. zwycięstwach i remisie, niespodziewanie przegraliśmy 3. kolejne mecze, co znacznie zamieszało nie tylko w tabeli, ale także w morale drużyny. W kolejnych spotkaniach wyniki nie zadawalały w 100% (potrafiliśmy wygrać 4:0 z Obornikami, ale następnie przegrać 2:0 z Zamkiem Gołańcz). Zakończyliśmy rundę ze stratą 6 punktów do lidera, więc nie pozostaje nic innego tylko spiąć się jeszcze bardziej na wiosnę (tym razem nie zmarnować szans od trenera), dać z siebie 110% i nie popełnić tych samych błędów co "wczoraj"."

 

      Mateusz Chachuła - napastnik: "Miniona runda zakończyła się niestety nie tak jak sobie to założyliśmy przed sezonem. Początek mieliśmy całkiem dobry, mecze zChachula M drużynami teoretycznie lepszymi na papierze zagraliśmy na ciekawym poziomie natomiast ze słabszymi rywalami już nie wyglądało to tak jak powinno i niestety te mecze właśnie zaważyły na tym, w którym miejscu jesteśmy teraz. Jeżeli chodzi o moje występy to jestem ogólnie zadowolony, udało się strzelić trochę bramek ale wiem, że jeszcze w niektórych meczach mogłem dać zespołowi dużo więcej. Trenerowi wraz z całym sztabem udało się stworzyć fajny zespół składający się w większości z młodych zawodników, który ma jeszcze spory potencjał, który musimy bardziej pokazać na wiosnę. Cały czas naszym celem jest awans do IV ligi i w każdym kolejnym meczu będziemy walczyć o pełną pulę by do tego celu się przybliżyć." (gk)

 

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner