Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź meczu

Gramy dla Jasia! Zapowiedź - niedziela - 14:00, HURAGAN - Vitcovia Witkowo

18 11 16 1

     Najbliższa niedziela będzie ostatnią okazją do zobaczenia piłkarzy Huraganu Pobiedziska w tym roku. Czerwono-czarni o godzinie 14. zmierzą się z 14. zespołem ligi Vitcovią Witkowo.  

       Ujemny bilans meczów z Witkowem u siebie na pewno musi zaskakiwać. To zawsze niewygodny rywal dla Pobiedziszczan.

      W pięciu ostatnich meczach przeciw temu rywalowi u siebie Huraganiści nie potrafili strzelić gola w 1. połowie i przegrywali czterokrotnie 0:1 i raz 0:2… a gole zaczynali strzelać dopiero od 60. minuty!

Czytaj więcej...

Zapowiedź - sobota - 12:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

18 11 08 1      Nietypowo bo w sobotę o godzinie 12. domowy pojedynek z Zamkiem Gołańcz rozegrają piłkarze Huraganu. Będzie to ostatni mecz pierwszej rundy spotkań, ale nie ostatni w tym roku. Za tydzień rozegrany zostanie jeszcze mecz awansem z rundy wiosennej.

     Sobotni mecz będzie również okazją do uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji przed meczem odegrany zostanie Hymn Polski, a wszyscy piłkarze Huraganu wystąpią z biało-czerwonymi opaskami na ramieniu.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - sobota - 13:00, Sparta Oborniki - HURAGAN

14 Oborniki WYJAZD zapowiedz historia      Dwa zwycięstwa, dwa remisy i aż dziewięć porażek – oto bilans czerwono-czarnych w Obornikach. Nawet w czasach wielkiej prosperity grało się tam zawsze wyjątkowo ciężko. Odmiana trendu i oby na dłużej nastąpiła trzy lata temu, co widać na załączonym obrazku.

       Ciekawe, że w potyczkach na Objezierskiej w Obornikach zawsze gola dla Huraganu strzela (jeśli w ogóle) jeden człowiek. Nigdy dwóm zawodnikom spod znaku HP nie udało się jednego dnia wpisać na listę strzelców przeciw gospodarzom. Zdecydowaną większość wspomnianych goli strzelaliśmy tam zawsze w 2. połowie meczu.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica

18 10 25 1       Ze względu na zmianę czasu o godzinie 14., a nie jak zawsze w Pobiedziskach o 15. rozegrany zostanie kolejny mecz seniorów. Rywalem Huraganistów będzie Pogoń Łobżenica.

       Dwa mecze do tej pory z tym rywalem w Pobiedziskach. Pierwsze historyczne spotkanie tych drużyn to nasze zwycięstwo 3:2 przed dwoma laty (dwa trafienia Gawrońskiego i jedno Ahmeda Alaa "Luki"). Drugi mecz to niespodziewane lanie w tym roku 14 kwietnia 0:3, które rozwiało ostatecznie nadzieję na walkę o otrzymanie w IV lidze.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - sobota - 14:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

12 Szydlowo WYJAZD zapowiedz historia

         Trener Kutynia jako pierwszy trener czerwono-czarnych pojedzie po raz drugi w roli trenera do Szydłowa. Jego poprzednicy, wszyscy czterej raz podejmowali rywala na jego terenie.

    Tylko ekipa Kubzdyla przegrała, pozostałe cztery mecze zakończone były remisami. Historię wyjazdów rozpoczął mecz z marca 2014 r. i bezbramkowy remis drużyny Pancewicza. Taki sam wynik osiągnął w tym roku 26 maja Huragan w końcówce ubiegłego sezonu.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - niedziela - 15:00, GLKS Wysoka - HURAGAN

Grafika wyjazd mala      Mecz w Wysokiej z miejscowym GLKS będzie czwartym pojedynkiem tych drużyn w historii na terenie rywala. Bilans korzystniejszy jest dla rywali, którzy raz pokonali czerwono-czarnych oraz dwukrotnie padł remis.

        Co ciekawe z drużyną z powiatu pilskiego rozegraliśmy dotąd łącznie szczęść meczów i niestety ani razu nie zdobyliśmy kompletu punków. GLKS wygrał aż cztery (!!!) razy... Wszystkie mecze rozegrane zostały na poziomie IV ligi.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - środa - 18:30, HURAGAN - Mieszko Gniezno

18 10 09        Już jutro o godzinie 18:30 dojdzie do wydarzenia, które bez względu na wynik przejdzie do historii naszego klubu. Po raz pierwszy cały oficjalny mecz drużyny seniorów rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu!

        W drugiej rundzie czyli 1/16 zmierzymy się z najsilniejszym rywalem w gronie 32. zespołów rywalizujących w Okręgowym Pucharze Polski na szczeblu poznańskim.

      Do Pobiedzisk zawita piąty zespół III ligi grupy II Mieszko Gniezno aspirujący w tym sezonie do walki o szczebel centralny czyli II ligę.  

Czytaj więcej...

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Lechia Kostrzyn

18 10 06 1     Statystyka meczów ligowych u siebie z Lechią jest na ujemnym bilansie… Dziwi to na pewno najmłodszych fanów HP, bo w ostatnich czterech potyczkach były aż 3 zwycięstwa i jeden remis.

       Wcześniej były lata zwycięskiej posuchy z rywalami zza miedzy, bo pięć meczów bez „Victorii”. Idąc wstecz dopiero w sezonie 1982/83 pod wodzą Eugeniusza Marka Huragan wygrał 2:1.

Czytaj więcej...

Zapowiedź - sobota - 16:00, Sparta Złotów - HURAGAN

09 Zlotow WYJAZD zapowiedz historia      W lidze Huragan mierzył się przeciw Sparcie dwukrotnie w Złotowie i oba mecze wygrał. Jedyna przegrana to pamiętny mecz barażowy o awans do IV ligi na boisku neutralnym pod Wronkami.

      Sparta wówczas awansowała, ale to Huragan na dłużej zagościł w IV lidze po dwóch latach od tego meczu. Ostatniego gola w Złotowie uzyskał Brazylijczyk Marcos, może wynik meczu znów otworzy pobiedziski snajper z obcym paszportem?

Czytaj więcej...

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner