Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XXX kolejka - 02-06-2018
 
HURAGAN Pobiedziska 0 : 2 UNIA Swarzędz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Sparta Oborniki

17 10 07       Kolejnym rywalem piłkarzy Huraganu w walce o ligowe punkty w najbliższą niedzielę będzie drużyna Sparty Oborniki. Początek meczu o godzinie 15. przy Kiszkowskiej.

       Z pięciu ostatnich kolejek rundy jesiennej, Huraganiści aż trzy rozegrają na obiekcie w Pobiedziskach, którego niestety nie oszczędził w ostatnich dniach Orkan Ksawery. Całkowitemu zniszczeniu uległ piłkochwyt, który umiejscowiony był za bramką od strony jeziora.

     Powyższy fakt stawia organizatorów zawodów czyli nasz klub przed wyzwaniem związanym z zabezpieczeniem sporej ilości piłek, które mogą w dość łatwy sposób lądować w jeziorze... Liczymy, że zarządca obiektu czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach szybko upora się z przywróceniem piłkochwytu i na następnym mecz, za tydzień z Lubuszaninem będzie już on na swoim miejscu. 

      Wracając do meczu, nasi goście w obecnym sezonie zdobyli zaledwie 5 punktów. Słowo zaledwie, nie jest tutaj przypadkowe. Sparta to silny zespół, złożonym z doświadczonych zawodników. Powodem dopiero 15. miejsca w tabeli może być również fakt, że Oborniczanie rozgrywają wszystkie swoje mecze na wyjeździe z powodu prac remontowych na swoim obiekcie.

      Spartanie borykali się od początku sezonu również z kontuzjami, co również wpływało na końcowe wyniki. Na mecz z Huraganem w pełni sił ma już być doświadczony bramkarz Jacek Wosicki oraz napastnik Mikołaj Panowicz. Dodatkowo mecze ze Spartą zawsze były ciężką przeprawą więc w obozie trenera Pawła Kutyni musi zapanować pełna mobilizacja!

     Kontuzje również nie omijają naszej ekipy i nadal na placu gry nie zobaczymy na pewno Sebastian Majchrzaka (złamany nos), Bartosza Żołądkiewicza (zerwane więzadła krzyżowe w kolanie), Davida Paku-Tshela (uraz kolana), Arkadiusza Powałowskiego (uraz mięsnia łydki) oraz Mikołaja Kidawy. Skala "strat" jest porażająca. 

     W przerwie meczu dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook.

     Niedzielne zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Piła. Głównym będzie Mikołaj Kalinowski, a pomagać mu będą Marcin Zieliński oraz Paweł Szuta(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 552

W tygodniu 1485

W miesiącu 3759

Łącznie 190658