Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - niedziela - 15., HURAGAN - Warta Międzychód

18 03 23

      Wszystko wskazuje na to, że w najbliższą niedzielę uda się zainaugurować piłkarską wiosnę.

    Po zeszłotygodniowym odwołaniu meczu w Skokach, z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz w Pobiedziskach.

    Rywalem czerwono-czarnych będzie silny, trzeci zespół naszej ligi Warta Międzychód. Pierwszy gwizdek przy Kiszkowskiej o godzinie 15. 

     Drużyna z Międzychodu od kliku sezonów jest zespołem będącym w czubie tabeli. Zimą trenera Sławomira Dyzerta zastąpił znamy również w Pobiedziskach z trenerskiej pracy Mariusz Niewiadomski (sezon 2000/01). 

       Z ważniejszych ruchów kadrowych, do zespołu po wypożyczeniu do Polonii Środa wrócił Gerard Pińczuk, który z pewnością będzie motorem napędowym zespołu. Zespół opuścił z kolei przebojowy skrzydłowy Jarosław Krysiak.

     Co słychać w naszym obozie? Za kartki nie zagra na pewno Mikołaj Witaszyk, a z grypą zmaga się kapitan Marcin Pająk, którego występ w niedzielnym meczu stoi pod sporym znakiem zapytania.

     Niedzielny pojedynek będzie z pewnością z kategorii tych trudnych dla zawodników trenera Pawła Kutnii. Warto zaznaczyć, że przed szansą debiutu przed własną publicznością w seniorskiej drużynie stania, aż 8 zawodników.

    W przerwie meczu tradycyjnie dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook.

      Niedzielne zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Poznań. Głównym będzie Maciej Cebulski, a pomagać mu będę Kamil Danielczyk oraz Mariusz Borkowski. (gk)

18 03 23 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner