Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Mecz ligowy z Pogonią jutro tj. w sobotę o 16.

18 04 13       Pozostałe cztery mecze w tej rundzie, w tym jutrzejszy na własnym terenie piłkarze Huraganu rozegrają w soboty o godzinie 16. To ważna informacja dla Pobiedziskich kibiców, ponieważ czerwono-czarni praktycznie zawsze swoje spotkania rozgrywali w niedzielę o godzinie 15.

        Powód takiego obrotu sprawy związany jest z aspektem sportowym. Na miarę możliwość udało się tak poukładać terminarz gier aby seniorzy grali w sobotę, a juniorzy starsi w niedzielę. Tym samym Ci którzy nie rozegrają 90. minut w pierwszej drużynie, następnego dnia mogę "dograć" w zespole młodszym.

        Obecnie w 23. osobowej kadrze jest, aż 10. zawodników, którzy mogą rywalizować w obu drużynach Huraganu. Przypomnijmy, że zespół juniorów starszych prowadzony przez trenera Roberta Raszewskiego występuje obecnie w I lidze okręgowej i walczy o miejsce w lidze wojewódzkiej.

        Wracając do meczu z Pogonią Łobżenica, będzie to XXII kolejka spotkań IV ligi. Nasi sobotni rywale zajmują obecnie ostatnie 16. miejsce w ligowej tabeli ale z pewnością nie jest to zespół z tych, które "dostarczają punkty". Pogoń w pierwszym meczu na wiosnę wygrała w Skokach 3:1, w drugim przegrała z Wartą Międzychód 0:4.

         W minioną środę z kolei piłkarze z powiatu pilskiego wygrali z liderem pilskiej klasy okręgowej Orkanem Śmiłowo i awansowali do finału Okręgowego Pucharu Polski. Jesienią Huraganiści wygrali na boisku rywala 2:0 po dwóch golach Mikołaja Kidawy

          W kadrze na trzeci wiosenny mecze drużyny trenera Pawła Kutyni zabraknie na pewno Konrada Juskowiaka, dla którego mecz sparingowy ze Spartą Złotów zakończył się m.in. 3. tygodniową przerwa (kontuzja ręki) oraz Ryszarda Wierzbińskiego (choroba). 

        Jutrzejszy mecz, który rozpocznie się o godzinie 16. poprowadzi trójka sędziów z KS z Piły. Arbitrem głównym będzie Mikołaj Kalinowski. W przerwie meczu tradycyjnie dla posiadaczy biletów oraz karnetów losowanie nagród oraz występ naszych Huragan Girls. Więcej informacji dotyczących wydarzenia na profilu facebook(gk) 18 04 13 2

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner