Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Concordia Murowana Goślina

18 08 17          Ligowe rozgrywki sezonu 2018/19 nabierają tempa. Przed nami już trzecia seria gier. Rywalem podopiecznych trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego będzie Concordia Murowana Goślina.

      Czerwono-czarni zagrają na własnym terenie w najbliższą niedzielę o godzinie 15. Już dziś serdecznie zapraszamy!

       Mecz pierwotnie miał zostać rozegrany na boisku rywala w sobotę, ale ze względu na remonty na obiekcie Concordii nasz klub zgodził się na przełożenie tego spotkania. 

       Huraganiści do trzeciej serii gier przystępują z kompletem zwycięstw, z kolei rywale nie zdobyli jeszcze punktów w tym sezonie przegrywając swoje oba spotkania. Ostatni raz w meczu o stawkę kluby spotkały się w sezonie 2012/13 kiedy to dwukrotnie lepsi byli Pobiedziszczanie wygrywając kolejno na wyjeździe 3:1 i w rewanżu 6:0.

      Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Kamil Danielczyk, a pomagać mu będą Mateusz Dorna i Olga Pietrzykowska.

       Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Przed meczem w kasie biletowej otrzymać będzie można 54. numer Bezpłatnego Informatora Kibica "HuragGol". (gk)

18 08 07 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner