Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Wełna Skoki

18 08 24 04 Skoki DOM zapowiedz historia

      Dawno na boisku w Pobiedziskach nie mieliśmy okazji oglądać ligowego szlagieru, którym z pewnością będzie niedzielny mecz Huraganu z Wełną Skoki. Początek spotkania o godzinie 15.

       W obecnym sezonie tylko dwie drużyny mają komplet zdobytych punków. Są to właśnie ekipy Wełny i Huraganu. Zwycięstwo da jednej z drużyn samotnego lidera tabeli ligi międzyokręgowej.

      Ostatnia przegrana z Wełną Skoki to 11 wrzesień 1988 r. Wówczas pod wodzą grającego trenera Jacka Przybylskiego gospodarze ulegli 2:3 po golach Andrzeja Majchrzaka i wspomnianego trenera. Od tego czasu gościliśmy Wełnę jeszcze siedem razy i tylko dwa razy nie wygraliśmy remisując.

       Niestety w "18" gospodarzy zabraknie na pewno Mateusza Siemiński, Ryszarda Wierzbińskiego, Filpa Sadowczyka, Grzegorza Karasiewicza i chorego Marcina Jędrzejczaka. "Siemina" ma problem z mięśniami brzucha, a "Rychu" z bardzo mocną stłuczoną nogą. Obaj kontuzji nabawili się w meczu w Witkowie. Filip Sadowczyk z kolei urazu doznał w meczu z Concordią.

      Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Szymon Lizak, a pomagać mu będą Nikodem Osuch i Maciej Filip.

        Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 08 24

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner