Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - niedziela - 15., Płomień Połajewo - HURAGAN

Grafika wyjazd mala      Przed nami już piąta seria gier ligi międzyokręgowej. Huraganiści po raz drugi w sezonie zagrają na wyjeździe. W najbliższą niedzielę o godzinie 15. podopieczni trenera Pawła Kutyni zagrają w Połajewie z miejscowym Płomieniem. 

      Warto już na samym początku zaznaczyć, że będzie to pierwszy w historii pojedynek Huraganu z zespołem z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Nie będzie to z pewnością prosty mecz dla Pobiedziszczan. Płomień ma na swoim koncie 9 punktów i zajmuje w tabeli miejsce 4.

      Do ligi międzyokręgowej rywale awansowali po zajęciu trzeciego miejsca w pilskiej klasie okręgowej. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że w 28. spotkaniach minionego sezonu Płomień zdobył aż 102 gole, co świadczy o sile ofensywy rywali, którą dowodzi znany na boiskach regionu bramkostrzelny Robert Sołowiej.

         W minioną środę piłkarze z Połajewa rozegrali mecz Okręgowego Pucharu Polski w którym pokonali na wyjeździe z A-klasowy Sokoł Mieścisko 3:2. Ciekawostką tego spotkania jest fakt, że w zespole z Mieściska występuje były zawodnik HP Michał Garczyński.

     W kadrze zespołu z Pobiedzisk zabraknie na pewno nadal kontuzjowanych Mateusza Siemińskiego, Filipa Sadowczyka oraz Mikołaja Szymocha i Mariusza Olczyka.

        Niedzielne wyjazdowe zawody które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku rywala poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Eliasz Pawlak, a pomagać mu będą Tomasz NowickiKrzysztof Połomka(gk)
jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner