Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

18 09 08 1       Pierwszy mecz w historii z Leśnikiem w Pobiedziskach odbył się 03.09.2006 r. Był to pożegnalny sezon na poziomie IV-ligowym i ostatni pod wodzą legendy Warty Poznań – trenera Tadeusza Łuczaka.

        Następne i ostatnie jak dotąd ligowe konfrontacje z Leśnikiem to dwa mecze w Pobiedziskach w jednym – 2014 roku. Wiosną gracze Pancewicza zremisowali 1:1, by jesienią pokonać gości aż 4:0. Było to najwyższe zwycięstwo trenera Jakuba Ostrowskiego w sezonie 2014/15.

     Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Piotr Bacia, a pomagać mu będą Krzysztof Paluczek i Dawid Kolasiński.

      Niestety problemy kadrowe związane z m.in. kontuzjami nie opuszczają naszego klubu, co z pewnością nie ułatwia pracy trenerowi Pawłowi Kutyni. W meczu z Leśnikiem nie zobaczymy Nowickiego, Bienerta, Chachuły, Jackowiaka, Szymochy, Gocałka oraz Olczyka. Pod znakiem zapytanie stoi również występ Mateusza Siemińskiego.

     Na Pobiedziski obiekt po przerwie wakacyjnej wracają dziewczyny z "HuraganGirls", które swoją obecnością z pewnością pomogą w osiągnięciu celu jakim jest komplet punktów. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 09 08

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner