Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Korona Stróżewo

18 09 21     Przed nami już ósma kolejka spotkań trwającego sezonu. Piłkarze Huraganu będący niewątpliwie w kryzysie sportowym podejmą na własnym terenie w niedzielę o godzinie 15. dziesiąty zespół ligi Koronę Stróżewo.

         Przeciwnicy pod wodzą byłego piłkarza m.in. GKS Bełchatów, Lecha Poznań jak i również Huraganu Marka Trzebnego grają w kratkę. Na swoim koncie zgromadzili dokładnie tyle samo punktów co Huraganiści.

       Gospodarze z kolei po trzech porażkach z rzędu staną przed szansą zmazania plamy i poprawy nastrojów w szeregach zawodników drużyny Pawła Kutynii.

     Problemy kadrowe niestety nie chcą "odczepić" się od Pobiedziskiej drużyny i w niedzielę nie zobaczmy na pewno chorych Mateusz Siemińskiego i Macieja Sommerfelda oraz kontuzjowanego Igora Watrasa. Dobrą informacją jest powrót do bramki Dominika Nowickiego, którego zabrakło w ostatnich trzech przegranych meczach.

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Pelka, a pomagać mu będą Damian Jankowski i Maciej Grosz.

     W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 09 21 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner