Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - środa - 18:30, HURAGAN - Mieszko Gniezno

18 10 09        Już jutro o godzinie 18:30 dojdzie do wydarzenia, które bez względu na wynik przejdzie do historii naszego klubu. Po raz pierwszy cały oficjalny mecz drużyny seniorów rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu!

        W drugiej rundzie czyli 1/16 zmierzymy się z najsilniejszym rywalem w gronie 32. zespołów rywalizujących w Okręgowym Pucharze Polski na szczeblu poznańskim.

      Do Pobiedzisk zawita piąty zespół III ligi grupy II Mieszko Gniezno aspirujący w tym sezonie do walki o szczebel centralny czyli II ligę.  

     Ostatni raz oba zespoły spotkały się w rywalizacji ligowej w poprzednim sezonie. Oba mecze wygrali Mieszkowcy, w Pobiedziskach 3:1, a w rewanżu 2:0. Po zakończeniu sezonu zespół z Pierwszej Stolicy Polski awansował do III ligi, z kolei Huraganiści wskutek reorganizacji rywalizują obecnie w lidze międzyokręgowej.  

       Środowe zawody, które rozpoczną się o godzinie 18:30 na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie arbiter trzecioligowy Kamil Waskowski, a pomagać mu będą Łukasz Witczak i Maciej Grosz.

         W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 10 09 1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner