Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 14:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

12 Szydlowo WYJAZD zapowiedz historia

         Trener Kutynia jako pierwszy trener czerwono-czarnych pojedzie po raz drugi w roli trenera do Szydłowa. Jego poprzednicy, wszyscy czterej raz podejmowali rywala na jego terenie.

    Tylko ekipa Kubzdyla przegrała, pozostałe cztery mecze zakończone były remisami. Historię wyjazdów rozpoczął mecz z marca 2014 r. i bezbramkowy remis drużyny Pancewicza. Taki sam wynik osiągnął w tym roku 26 maja Huragan w końcówce ubiegłego sezonu.

     Mecz z Iskrą będzie pojedynkiem czwartego z szóstym zespołem ligi. Drużyny dzieli jeden punkt. Gospodarze jutrzejszego spotkania nie przegrali jeszcze domowego spotkania - dwa razy wygrali, trzy razy zremisowali. Szydłowianie przegrali tylko jeden mecz o punkty (z Zamkiem Gołańcz 2:0) i w tej klasyfikacji są najlepsi w rozgrywkach.

      Sobotnie wyjazdowe zawody które rozpoczną się o godzinie 14. na boisku rywala poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Wojciech Bukowy, a pomagać mu będą Gustaw Kwaśniewski i Sebastian Krzoska. (pk/gk)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner