Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica

18 10 25 1       Ze względu na zmianę czasu o godzinie 14., a nie jak zawsze w Pobiedziskach o 15. rozegrany zostanie kolejny mecz seniorów. Rywalem Huraganistów będzie Pogoń Łobżenica.

       Dwa mecze do tej pory z tym rywalem w Pobiedziskach. Pierwsze historyczne spotkanie tych drużyn to nasze zwycięstwo 3:2 przed dwoma laty (dwa trafienia Gawrońskiego i jedno Ahmeda Alaa "Luki"). Drugi mecz to niespodziewane lanie w tym roku 14 kwietnia 0:3, które rozwiało ostatecznie nadzieję na walkę o otrzymanie w IV lidze.

      Wypadałoby się zrewanżować drużynie Pawła Kutyni za tą wpadkę, aby nazbyt dobrze tegoroczne wyjazdy do Pobiedzisk nie kojarzyły się gościom z Łobżenicy.

        Warto zwrócić uwagę, że nasi najbliżsi rywale wszystkie punkty zdobyli na wyjeździe co pokazuje, że Pogoń będzie bardzo wymagającym rywalem. Powodem rozgrywania wszystkich meczów poza domem jest remont obiektu w Łobżenicy. 

     Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 14. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Bauer, a pomagać mu będą Mariusz Borkowski  i Wojciech Tietz.

       W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 10 25

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner