Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 13:00, Sparta Oborniki - HURAGAN

14 Oborniki WYJAZD zapowiedz historia      Dwa zwycięstwa, dwa remisy i aż dziewięć porażek – oto bilans czerwono-czarnych w Obornikach. Nawet w czasach wielkiej prosperity grało się tam zawsze wyjątkowo ciężko. Odmiana trendu i oby na dłużej nastąpiła trzy lata temu, co widać na załączonym obrazku.

       Ciekawe, że w potyczkach na Objezierskiej w Obornikach zawsze gola dla Huraganu strzela (jeśli w ogóle) jeden człowiek. Nigdy dwóm zawodnikom spod znaku HP nie udało się jednego dnia wpisać na listę strzelców przeciw gospodarzom. Zdecydowaną większość wspomnianych goli strzelaliśmy tam zawsze w 2. połowie meczu.

       Pojedynek z liderującą w tabeli Spartą będzie przedostatnim meczem w tej rundzie ale prawdopodobnie najważniejszym. Ewentualna wygrana, może skutkować w najgorszym razie stratą 4. punktów do lidera (przy założeniu, że Iskra Szydłowo wygra z Pogonią Łobżenica). Porażka umocni na prowadzeniu Obornicką Spartę i powiększy stratę do lidera do aż 9. punktów.

      Sobotnie wyjazdowe zawody które rozpoczną się o godzinie 13. na boisku rywala poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Szymon Śmiglak, a pomagać mu będą Dariusz Złotnicki i Janusz Tyrpin. (pk/gk)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner