Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XXVIII kolejka - 08-06-2019
 
POGOŃ Łobżenica 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Zapowiedź - sobota - 12:00, HURAGAN - Zamek Gołańcz

18 11 08 1      Nietypowo bo w sobotę o godzinie 12. domowy pojedynek z Zamkiem Gołańcz rozegrają piłkarze Huraganu. Będzie to ostatni mecz pierwszej rundy spotkań, ale nie ostatni w tym roku. Za tydzień rozegrany zostanie jeszcze mecz awansem z rundy wiosennej.

     Sobotni mecz będzie również okazją do uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji przed meczem odegrany zostanie Hymn Polski, a wszyscy piłkarze Huraganu wystąpią z biało-czerwonymi opaskami na ramieniu.

      Pobiedziszczanie z rywalami z powiatu wągrowieckiego w historii w lidze mierzyli się tylko dwa razy. Było to w sezonie 97/98 w IV lidze. Prezesem Huraganu był wtedy Śp. Krzysztof Wojdanowicz, a trenerem Zenon Piechocki. We wspomnianych meczach Huragan niespodziewanie dwukrotnie przegrał. W Gołańczy 0:1 i w Pobiedziskach 2:3.

      W obecnym sezonie nasi rywale zgromadzili o cztery punkty mniej niż Huraganiści i zajmują obecnie siódme miejsce w ligowej tabeli.

      Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 12. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym będzie Krzysztof Malinowski, a pomagać mu będą Jakub Lewczuk i Sebastian Krzoska.

        W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Dla kibiców którzy zasiądą na trybunie krytej czeka darmowa rozgrzewająca herbata! Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 11 08 2

18 11 08

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner