Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po meczu - Wełna Skoki

ppm       Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku III kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Wełny Skoki. Czerwono-czarni zremisowali u siebie 1:1.

Marcin Pająk - obrońca (90 minut): "Po ostatnim remisowym meczu w Wysokiej bardzo chcieliśmy odnieść pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, a tym bardziej zrehabilitować się po porażce w pierwszej kolejce w Pobiedziskach. Wiedzieliśmy, że będzie to zupełnie inny mecz niż w Wysokiej. Zdawaliśmy sobie sprawę, że o końcowym wyniku może zdecydować jeden błąd. Pierwsza połowa była wyrównana, mieliśmy swoje okazje jednak brakowało trochę szczęścia lub końcowego wykończenia. W drugiej połowie również ze względu na upalna pogodę mecz się bardziej otworzył i niestety po raz kolejny chwilowy brak koncentracji spowodował utratę bramki.

Do końca walczyliśmy o bramkę i dzięki temu w doliczonym czasie gry doprowadziliśmy do remisu. Cieszy fakt zaangażowania do ostatnich minut jednak nadal musimy pracować nad koncentracją i eliminacją błędów. Chciałbym również podziękować wszystkim kibicom, którzy po raz kolejny licznie przybyli oraz zaprosić na kolejne mecze bo emocji na pewno nie zabraknie."

Norbert Okonowski - pomocnik (od 59 minuty): "Do meczu z Wełną podeszliśmy w pełni skoncentrowani i chcieliśmy to spotkanie wygrać. Dla mnie było to spotkanie wyjątkowe gdyż spędziłem w skokach pół roku. W pierwszej połowie zarówno my jak i przeciwnik stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki ale do sieci nic nie wpadło. W drugiej połowie głupio straciliśmy bramkę i trzeba było gonić wynik. Udało to się dopiero w doliczonym czasie gry i przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać. Cieszy mnie pierwsza strzelona bramka w barwach HP chociaż szkoda, że nie dała ona zwycięstwa.(gk)