Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

XXX kolejka - 02-06-2018
 
HURAGAN Pobiedziska 0 : 2 UNIA Swarzędz

Powiedzieli po meczu - Nielba Wągrowiec

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku X kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Nielby Wągrowiec. Czerwono-czarni wygrali u siebie 1:0.

       Kacper Bienert - obrońca (90 minut): "Mecz był tym z kategorii ciężkich, rywal nie odpuszczał, lecz w pierwszych 15 minutach to my mieliśmy dwie 100% sytuacje, które mogliśmy zamienić na bramkę. Rywal zepchnął nas do defensywy przez co przeważał w pierwszej części meczu. Trener w przerwie przekazał nam kilka ważnych informacji co pozytywnie wpłynęło na nasze boiskowe poczynania i w drugiej połowie zaczęliśmy prowadzić grę. Zaskutkowało to bramką z rzutu karnego w końcówce. Mecz chcieliśmy zadedykować zmarłemu Śp. Panu Władkowi i cieszę się, że nam się to udało. Są to dla nas bardzo ważne punkty, ponieważ mogą pomóc w późniejszym ułożeniu ligi, teraz myślimy nad kolejnym meczem i kolejnymi 3. punktami!"

      Mateusz Siemiński - obrońca (od 68 minuty): "Mecz z Nielbą to spotkanie z kategorii „tych cięższych”, ale zapewne nie tylko my tak uważaliśmy… Grając u siebie, napędzeni dobrą grą w poprzednich spotkaniach wiedzieliśmy, że w końcu sięgniemy po 3 punkty. Mimo przespanej pierwszej połowy, wyszliśmy na drugą część spotkania zdeterminowani do odniesienia zwycięstwa. Determinacji nie zabrakło nam do końca spotkania, dlatego komplet punktów został w Pobiedziskach. Teraz przed Nami kolejne dwa mecze na własnym terenie, na którym chcemy kontynuować zwycięską passe, a w tygodniu zwyciężyć w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

      Mikołaj Szymocha - pomocnik (do 86 minuty): "Wiedzieliśmy z jakim nastawieniem przyjadą do nas zawodnicy Nielby i byliśmy przygotowani na bardzo ciężki mecz. Od początku zmusili nas do defensywy jednak nie udało im się zdobyć bramki. Dobrze w tym meczu wyglądał nasz kontratak, dzięki któremu bardzo często zagrażaliśmy bramce gości. Po rozmowie w szatni na 2. połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani co widać było w każdym aspekcie gry, od defensywy po atak. Zaskutkowało to bramką, która nie została uznana oraz rzutem karnym, który ostatecznie przyniósł nam zwycięstwo. Cieszy postawa całej drużyny, która z meczu na mecz stanowi zwarty kolektyw oraz jedność.(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 9

Wczoraj 552

W tygodniu 1484

W miesiącu 3758

Łącznie 190657