Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Powiedzieli po meczu - Warta Międzychód

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku XIX kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Warty Międzychód. Czerwono-czarni przegrali u siebie 0:3.

         Sebastian Majchrzak - bramkarz (90 minut): "Myślę, że mimo porażki pokazaliśmy się z dobrej strony. Grając w osłabieniu przez większą cześć meczu nie poddaliśmy się. Według mnie nasz styl gry znacznie się poprawił po okresie przygotowawczym, były momenty gdzie bardzo fajnie to wyglądało i uważam, ze dobrze prognozuje to na kolejne spotkania."

       Mateusz Roszak - obrońca (90 minut): "Pierwsza połowa do momentu czerwonej kartki wydaje mi się w naszym wykonaniu dobra patrząc na to jak to wyglądało w meczach sparingowych. Później zmiana pozycji na środku obrony i już do końca meczu nie wyglądało to tak dobrze.

     Widać jeszcze, że nie jesteśmy zgrani i że nie nabraliśmy jeszcze tej szybkości którą teraz robimy na treningach. 2. i 3. bramka to już konsekwencja tego, że próbowaliśmy coś zrobić w ofensywie, a gdy niestety pojawiała się strata zabrakło powrotu na pozycje."

       Ryszard Wierzbiński - pomocnik (od 65. minuty): "Do momentu wejścia na boisko nie byłem pewny, czy dostanę szansę, jednak wiedziałem, że muszę być gotowy. Zaufanie trenera Pawła Kutyni i wpuszczenie mnie w drugiej połowie dało mi kolejnego ,,kopniaka" motywacyjnego do jeszcze cięższej pracy. Mój debiut w IV lidze uważam za nienajgorszy (zawsze mogło być lepiej), aczkolwiek cieszy mnie to, że na boisko wszedłem pewny siebie (czego zabrakło w sparingach z 3-ligowymi zespołami).

       Cała drużyna na pewno odczuwa niedosyt, myślę tu m.in. o sytuacji „Binia”, któremu zabrakło naprawdę niewiele by zdobyć bramkę. Prawdopodobnie zmieniłaby ona losy spotkania dodając skrzydeł drużynie i chociaż w jakimś stopniu pokazała prawdziwe oblicze naszej ekipy grającej moim zdaniem niesłusznie od pierwszej połowy w osłabieniu. Dzisiaj się nie udało, ale w sobotę z Dopiewem na pewno damy radę!"(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner