Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: Agrobex Sp. z o.o.

logo AGROBEX granat 175 100 biały

      Firma Agrobex sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się usługami budowlanymi oraz sprzedażą nieruchomości. Firmę można określić jako tę z doświadczeniem i tradycjami, gdyż Agrobex na rynku budowlanym działa już od 1988 roku, a jako deweloper od 1997 roku. Natomiast od 2 lat Agrobex wspiera klub Huragan Pobiedziska, należąc tym samym do grupy Sponsorów Premium.

       28 lat na rynku, około 150 zrealizowanych inwestycji (w tym zleconych), 4500 wybudowanych mieszkań - to krótka charakterystyka działalności firmy Agrobex. Powyższe statystyki oraz nagrody i wyróżnienia, takie jak: Diamenty Forbesa, Perły Polskiej Gospodarki i wiele innych potwierdzają, że Agrobex to konkretna spółka, inwestująca w jakość i potrzeby klientów. Nasz Sponsor Premium w ramach swojej działalności zapewnia klientom mieszkania przeznaczone na rynek pierwotny - w asortymencie posiada zarówno mieszkania ekonomiczne, jak i luksusowe. Budownictwo komercyjne również znajduje się w ofercie firmy. 

      Wsparcie Huraganu przez przedsiębiorstwo Agrobex sp. z o.o. rozpoczęło się około dwa lata temu, kiedy w Pobiedziskach została realizowana pierwsza inwestycja firmy, w postaci wybudowania Osiedla Nowe Pobiedziska przy ulicy generała Tadeusza Kutrzeby. Spółka postawiła właśnie na nasze miasto ze względu na kilka atutów: piękne krajobrazy w okolicy, dobry i szybki dojazd do Poznania. 

      Oprócz inwestycji zrealizowanych w Pobiedziskach, Agrobex posiada również gotowe mieszkania na sprzedaż i plany do zrealizowania na terenie Poznania, Szamotuł, Baranowa, Zielonej Góry, Swarzędza i wielu innych miast w Polsce. Wśród realizacji budynków komercyjnych nasz Sponsor Premium może pochwalić się wykonaniem obiektów biurowych, użyteczności publicznej, dydaktycznych, hotelowych, handlowych czy zabytkowych. Niektóre z nich to Brama Poznania ICHOT, Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Szkoła Podstawowa w Jerzykowie, dworzec PKP w Gnieźnie. 

      Możemy z pewnością stwierdzić, że Agrobex swoimi działaniami odpowiada na obecne potrzeby klientów. Mieszkańcy Pobiedzisk mogą być wdzięczni tej firmie nie tylko ze względu na wybudowanie w naszym mieście pięknego osiedla mieszkaniowego, ale również za zrealizowane dotąd działania według koncepcji CSR - między innymi towarzystwo żywych maskotek podczas Spaceru Przedszkolaka w Pobiedziskach czy zasponsorowanie Festynu Rodzinnego w roku 2015. A co bardzo ważne dla naszego klubu - wsparcie finansowe dla Huraganu Pobiedziska, za które każda osoba związana z naszym klubem sportowym, jest niezwykle wdzięczna.

       Zachęcamy do zapoznania się także z opisami innych sponsorów naszego klubu w cyklu artykułów  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner