Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: Firma Handlowo-Usługowa WITRANS

 witrans1         Przedsiębiorstwa wspierające Huragan Pobiedziska to firmy z różnych branż. Kolejnym Sponsorem Premium, który w dużym stopniu przyczynia się do funkcjonowania naszego klubu, jest firma Handlowo-Usługowa "Witrans", zajmująca się transportem krótkodystansowym, krajowym oraz międzynarodowym już od 1992 roku. 

       Firma Witrans, założona przez p. Witolda Płoskę, to przedsiębiorstwo świadczące usługi transportowe i spedycyjne już 25 lat. Osoby zarządzające tym przedsiębiorstwem dbają nawet o najmniejsze szczegóły, w związku z czym Witrans posiada wszelkie, niezbędne pozwolenia na transport krajowy i międzynarodowy.

      Dla zainteresowanych, firma posiada także zezwolenie weterynaryjne potrzebne do przewozu artykułów kategorii III. Nasz Sponsor Premium zdaje sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań klienta, dlatego każdy samochód przewozowy jest wyposażony w monitoring GPS, który daje możliwość bieżącej kontroli transportu. Oprócz wymienionych wcześniej działań transportowych i spedycyjnych, przedsiębiorstwo Witrans posiada magazyn o powierzchni 1000 m2, w którym można dokonać przeładunku towarów, ofoliować palety, a nawet przechować towar.

       Gotowość dotarcia do każdego miejsca w Europie oraz kierowanie się uniwersalnymi zasadami, jak uczciwość i rzetelność przy realizacji zleceń, to tylko niektóre cechy charakterystyczne naszego Sponsora Premium. Wiemy, że na wizerunek firmy składają się również pracownicy, którzy w swoim zawodzie oraz po godzinach pracy, są uprzejmi i pomocni. 

      Wierzymy, że tak, jak nie ma dystansu nie do pokonania dla przedsiębiorstwa Witrans, tak ich wsparcie dla Huraganu Pobiedziska sprawią, że i naszych zawodników nic nie powstrzyma. Mamy pewność, że zwracając się do firmy Witrans, otrzymają Państwo pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie transportu.

      Jesteśmy wdzięczni za okazywaną nam pomoc finansową i mentalną. Zachęcamy do zapoznania się także z opisami innych Sponsorów klubu Huragan Pobiedziska w cyklu artykułów "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner