Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: GW Usługi Inżynierskie Grzegorz Walkowiak

gwalkowiak      Wracamy i kontynuujemy cykl Poznaj naszego Sponsora! To kolejny po "HuraganTV" obszar działania, który powraca na stałe do naszej "ramówki działaności klubu".

      Kolejna firma w "palecie" naszych darczyńców, która zdecydowała się wspierać klub jako sponsor, to GW Usługi Inżynierskie Grzegorz Walkowiak.

       Nasz darczyńca oferuje szeroki wachlarz usług dla inwestorów prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Pełni także funkcję inspektora nadzoru oraz kierownika budowy. Wykonuje okresowe przeglądy techniczne, roczne i pięcioletnie. Dodatkowo świadczy usługi związane z doradztwem technicznym w zakresie konstrukcji i materiałów. Zajmuje się sporządzaniem przedmiarów, kosztorysów oraz wycen przed, jak i po inwestycji. Sprawuje nadzór nad realizacją projektów.

    Pobiedziska firma swoją działalność prowadzi również poza granicami miasta. Środa Wielkopolska, Wągrowiec, Poznań, Nowy Tomyśl, to tylko niektóre z miejscowości, w których działa nasz sponsor.

      "Dom remontujesz. Na budowę pałacu masz chęć.

      Grzegorza Walkowiaka znajdziesz przy ul. Tysiąclecia 8a/5."

    Jesteśmy wdzięczni za okazywaną nam pomoc finansową i mentalną. Zachęcamy do zapoznania się także z opisami innych Sponsorów klubu Huragan Pobiedziska w cyklu artykułów "Poznaj naszego Sponsora". (bs)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner