Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: Hotel i Restauracja Bachus

bachus     Hotel i Restauracja Bachus to kolejna firma z Pobiedzisk, która zdecydowała się wspierać klub Huragan Pobiedziska.

        W przytulnych pokojach hotelowych oraz kameralnych wnętrzach restauracji znaleźć można miejsce na odpoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

       To, co wyróżnia Bachus to wyjątkowa, rodzinna atmosfera, serdeczność i życzliwość, z jaką traktują każdego gościa. Dla turystów odwiedzających Wielkopolskę zarówno w celach turystycznych czy biznesowych jest to okazja, by zatrzymać się w komfortowym i klimatycznym miejscu, w którym poczują się jak w domu.

     Dodatkowym atutem Hotelu Bachus jest jego lokalizacja. Znajduje się vis-a-vis pobiedziskiego rynku, ale także w bezpośrednim sąsiedztwie Gniezna i Poznania. To także idealna baza wypadowa dla turystów odwiedzających Szlak Piastowski.

     Jesteśmy wdzięczni za okazywaną dotychczas pomoc i zachęcamy wszystkie osoby poszukujące spokojnej okolicy, domowej atmosfery, komfortowo wyposażonych pokoi czy bardzo dobrej kuchni do skorzystania z oferty Hotelu-Restauracji Bachus. Więcej informacji również na stronie www.bachus-hotel.pl.

      Zapraszamy również do zapoznania z artykułami o innych sponsorach w cyklu "Poznaj naszego Sponsora". (bs)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner