Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Poznaj naszego Sponsora: Catering Gral

Gral       Catering Gral Pana Rafała Gracza to kolejny darczyńca z naszej szerokiej palety sponsorskiej prezentowany w cyklu "Poznaj naszego Sponsora".

      Firma "GRAL" działa od 2002 roku. Jest to rodzinna firma świadcząca usługi gastronomiczne i cateringowe tylko w Wielkopolsce. Od 2007 roku właśnie w Pobiedziskach działa zakład cateringowy, w którym zgodnie z decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej przygotowywane są posiłki od surowca po wyroby gotowe.

     Catering Gral specjalizuje się głównie w wyrobach garmażeryjnych oraz w dostarczaniu posiłków regeneracyjnych dla firm, przedszkoli, prowadzeniu stołówek, dostarczaniu posiłków do szpitali. Organizuję imprezy firmowe, rodzinne i okolicznościowe. Podwyższając ciągle jakość świadczonych usług od 2011 roku firma ma wdrożony system HACCP.

    Siedziba mieści się w Pobiedziskach przy ul. Zbożowej 4. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazywane wsparcie i jednocześnie zachęcamy do korzystania ze smacznych usług naszego sponsora. Zapraszamy na stronę internetową www.catering-gral.pl oraz profil facebook www.facebook.com/gralrafalgracz.

       Zapraszamy również do zapoznania z artykułami o innych sponsorach w cyklu "Poznaj naszego Sponsora". (gk)

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner