Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

HuraganTV powraca! Co słychać w drużynie seniorów?

17 02 04    Po ponad półtorarocznej przerwie do "życia" wraca klubowa telewizja HuraganTV! Z pewnością umożliwi to większą i lepszą komunikację z osobami, które interesują się wydarzeniami związanymi z pierwszą drużyną naszego klubu.

   W pierwszym po powrocie, krótkim materiale zobaczyć można wywiady z kapitanem drużyny Arkadiuszem Powałowskim, klubowym fizjoterapeutą Jakubem Kaszyńskim oraz urywki z piątkowego sparingu naszej drużyny.

    Zapraszamy do śledzenia klubowego profilu na youtube gdzie obejrzeć można archiwalne materiały i gdzie z pewnością pojawiać się będą nowe! (gk)

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner