Porażka w grze kontrolnej z Polonią Leszno

17 07 17   W pierwszym meczu towarzyskim rundy jesiennej czerwono-czarni przegrali z Polonią Leszno 4:0 (1:0).  Mecz rozegrany został w podleszczyńskim Zaborowie.

Gospodarze do przerwy prowadzili jedną bramką po trafieniu samobójczym naszego defensora z 15' minuty. Wynik Polonia Leszno ustaliła w drugiej części gry po golach z 55', 57' i 85' minuty.

Niestety w różnych przyczyn (urlopy/urazy) trener Paweł Kutnia nie mógł skorzystać z usług m.in. Marcina Pająka, Patryka Jóźwiaka, Adam Napieralskiego, Mikołaja Kidawy, Mateusza Gawrońskiego, Oskara Włodarczyka, Damiana Gocałka oraz kilku zawodników testowanych przymierzanych do pierwszej drużyny Huraganu.

Już w najbliższą środę w kolejnym meczu towarzyskim Huraganiści zagrają z Obrą Kościan. Mecz rozegrany zostanie na boisku rywala. Pełny terminarz gier sparingowych seniorów Huraganu dostępny jest tutaj. Więcej na temat przygotowań można przeczytaj wubiegłotygodniowym poście(gk)