Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Gra lepsza od wyniku

17 07 26      Po dwóch towarzyskich wygranych z rzędu z Obrą Kościan (3:1) i Orkanem Konarzewo (2:1) tym razem czerwono-czarni przegrali z przedstawicielem kujawsko-pomorskiej IV ligi Unią Janikowo 3:1 (2:1).

Z powodu obfitych opadów deszczu czego efektem było zalanie płyty głównej w Pobiedziskach mecz rozegrany został ostatecznie na wyjeździe.

Trener Paweł Kutnia w czwartej grze kontrolnej miał do dyspozycji 18. zawodników. Zabrakło kontuzjowanych Adam Napieralskiego, Damiana Gocałka i Grzegorz Karasiewicza oraz Mikołaja Witaszyka, Mikołaja Kidawy i Igora Watrasa.

Spotkanie z pewnością nie przypominało meczu sparingowego, obie "11" bardzo poważnie podeszły do swoich obowiązków co spowodowało, że mecz mógł się podobać sporej liczbie kibiców zgromadzonych przy bocznym boisku w Janikowie. Nie brakowało walki oraz spięć miedzy zawodnikami, które podnosiły "ciśnienie" wszystkim zgromadzonym na obiekcie.

Mecz rozgrywany był w szybkim tempie, nie brakowało składnych akcji zarówno po stronie gospodarzy jak i gości. Lepiej mecz rozpoczęli jednak rywale strzelając dwie bramki. W 28. minucie gol padł po rzucie rożnym, a dwie minuty później po nieporozumieniu w naszym bloku defensywnym. Gola kontaktowego czerwono-czarni zdobyli w 40' minucie po składnej akcji całego zespołu i uderzeniu zawodnika testowanego.

Po przerwie Huraganiści próbowali bezskutecznie doprowadzić do wyrównania, lecz gola po klasycznej kontrze zdobyli piłkarze z Janikowa i w 78' minucie gry ustalili wynik meczu na 3:1.

W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem ligowych zmagań Huraganiści zagrają z drużyną Warty Śrem, która z pewnością w nowym sezonie walczyć będzie o czołowe lokaty w poznańskiej klasie okręgowej. Mecz, jeśli pogoda pozwoli rozegrany zostanie w Pobiedziskach w sobotę o godzinie 16. (gk)