Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Czerwono-czarna młodzież obecna na meczu Lecha

   17 12 11    Młodzi, czerwono-czarni zawodnicy dopingowali w niedzielę drużynę Lecha Poznań w meczu z Cracovią Kraków.

       Zawodnicy naszego klubu w silnej liczbie ponad 50. osób, w towarzystwie dzieci oraz młodzieży z obszaru Wielkopolski, mogłi zobaczyć grę zawodowców na dużym stadionie, która z pewnością zainspiruje ich do dalszego rozwijania swoich umiejętności. 

      W niedzielę, 10 grudnia 2017 r. zawodnicy z grup młodzieżowych Huraganu Pobiedziska wybrali się na mecz Lecha Poznań z Cracovią Kraków w ramach akcji "Kibicuj z klasą".

        Była to jubileuszowa, dziesiąta edycja projektu Lecha Poznań, dzięki której grupy zorganizowane z dziećmi i młodzieżą do 16. lat mogły przyjść na mecz i przeżyć niezapomniane emocje. Pierwsza tego typu akcja miała miejsce w 2013 roku. Cieszymy się, że w tym roku nasi młodzi Huraganiści mogli być częścią takiego wydarzenia.

2017 12 11 mecz

        Wyjazd zorganizowany przez nasz klub był swego rodzaju nagrodą dla młodych zawodników po jesiennych rozgrywkach ligowych. Młodzież wyruszyła na mecz pod opieką trenerów Adama Stachowiaka i Andrzeja Rittera oraz związanych z klubem opiekunów Patrycją Ochowiak, Patrycją Puchalską, Krystianem Zielińskim i Bartłomiejem Krąkowskim. 

       Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych zawodnicy Huraganu Pobiedziska, a w niedzielę, zagorzali kibice Lecha Poznań, dzielnie wspierali poznańską drużynę, która pokonała Cracovię 1:0. Trzy punkty dla drużyny zdobył w 38. minucie Austriak Emir Dilaver, który po meczu wyznał, że jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wiemy, że ten sport może przynieść mnóstwo satysfakcji oraz radości.

       Mamy nadzieję, że oglądając mecz zawodowców i piłkarskich idoli, młodzież z Huraganu Pobiedziska uzyskała niezbędną do dalszych rozgrywek inspirację. Nasza młodzież podczas meczu była również świadkiem niemiłego doświadczenia zawodnika, reprezentanta Polski Macieja Makuszewskiego, który podczas meczu zerwał więzadła krzyżowe i poboczne. Życzymy zawodnikowi Lecha Poznań szybkiego powrotu do zdrowia oraz efektywnej regeneracji. (jd)

17 11 30

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner