Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Fatalna seria trwa...

P1150032

Czwartej porażki z rzędu doznali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni ulegli na własnym terenie Sparcie Oborniki 1:3. Spotkanie rozpoczęło się z 20. minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości.

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli rywale. Oborniczanie już po 26. minutach prowadzili po golach kolejno Marcina Bukowskiego i Mikołaja Panowicza. Wynik powinien otworzyć jednak Huragan. W 11. minucie gry po zagraniu Przemysława Andrusieczko sytuacji sam na sam z Jackiem Wosickim nie wykorzystał niestety Krystian Nowicki.

Gola kontaktowego zdobył w 37. minucie Marcin Jackowiak, który po zagraniu Nowickiego wygrał pojedynek z bramkarzem rywali. Od tego momentu gra Huraganu wyglądała lepiej.

Wyrównanie mogło paść w 69. minucie spotkania. Po strzale wprowadzonego wcześniej Damiana Gocałka piłka minimalnie minęła bramkę Sparty. Niestety dziesięć minut później rywale jak się później okazało ustalili wynik meczu i zainkasowali zasłużony komplet punktów. Brak komunikacji w naszym bloku defensywnym wykorzystał Kamil Barabasz i zdobył trzeciego gola dla gości.

Skład: Marcin Kamiński - Marcin Jackowiak, Arkadiusz Powałowski, Patryk Cegielski, Mikołaj Kidawa (81' Mateusz Gawroński) - Adam Napieralski (53' Ahmed Abdullah), Patryk Jóźwiak, Krystian Nowicki, Bartosz Gołębiowski (53' Damian Gocałek), Przemysław Andrusieczko - Oskar Włodarczyk (63' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Bartosz Gibasiewicz, Marcin Pająk, Tymoteusz Urbański.

Krótka fotorelacja dostępna na TUTAJ. (gk)