Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Jurand Koziegłowy w kolejnej rundzie OPP

16 09 28 1     Kolejny rok z rzędu piłkarze Huraganu kończą swoją przygodę z Okręgowym Pucharem Polski na 1/32 rozgrywek. Znów pogromcą czerwono-czarnych została drużyna Juranda Koziegłowy, która na co dzień występują w poznańskiej A-klasie. Rywale wygrali na własnym boisku 4:2, do przerwy remisując 1:1.

Wynik otworzyli rywale w 8. minucie gry. Wyrównał tuż po wznowieniu meczu od środka Przemysław Andrusieczko.

Po przerwie w 49. minucie strzał Damiana Gocałka trafił w słupek ale w kolejnej akcji to goście wyszli na prowadzenie za sprawą Krystiana Kulczaka, który podwyższył również wynik na 3:1 wykorzystując akcję sam na sam z debiutującym w seniorskim zespole Jakubem Połatyńskim.

Chwilę przed stratą trzeciego gola w poprzeczkę trafił Arkadiusz Powałowski. Nadzieję na dobry rezultat dał w 78. minucie Wojciech Tymczyszyn, który wykorzystał podanie Gocałka. Niestety ostatnie zdanie należało do gospodarzy, którzy przypieczętowali wygraną w 87. minucie za sprawą Konrada Macela.

Skład: Jakub Połatyński - Mikołaj Kidawa (46' Igor Watras), Grzegorz Karasiewicz (60' Mateusz Gawroński), Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski - Ahmed Abdullah Luka, Damian Gocałek, Przemysław Andrusieczko, Oskar Włodarczyk, Krystian Nowicki (35' Adrian Płoska) - Adam Napieralski (60' Wojciech Tymczyszyn).

Krótka fotorelacja dostępna na profilu klubu na facebook TUTAJ. (gk)