Katastrofalna seria trwa...

Grafika pilka w siatce

Siódmej porażki w dziewiątym meczu ligowym doznali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni ulegli na własnym terenie Gromowi Plewiska 0:4. Rywale po sobotniej wygranej awansowali na fotel lidera naszej ligi.

Wynik ustalony został już w pierwszych 45. minutach. Po przerwie Grom dołożył czwarte trafienie i pewnie pokonał nasz zespół.

Skład: Bartosz Gibasiewicz - Marcin Jackowiak, Arkadiusz Powałowski, Patryk Cegielski, Tymoteusz Urbański (60' Mateusz Gawroński) - Krystian Nowicki (53' Ahmed Abdullah Luka), Patryk Jóźwiak, Przemysław Andrusieczko, Mikołaj Kidawa - Mikołaj Witaszyk (73' Adrian Płoska), Wojciech Tymczyszyn (60' Oskar Włodarczyk). Ponadto w kadrze: Marcin Kamiński, Damian Gocałek, Adam Napieralski.