Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Remis z Unią Janikowo na dwa tygodnie przed ligą

17 03 05    Na dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym piłkarze Huraganu zremisowali w Janikowie z tamtejszą Unią 1:1. Mecz rozegrany został na naturalnej nawierzchni na bocznym boisku gospodarzy.

Nasi rywale występujący w IV lidze kujawsko-pomorskiej dla których był to ostatni sprawdzian wyszli na prowadzenie w 21. minucie za sprawą Patryka Straszewskiego.

Gol dla gospodarzy był tym z natury "stadiony świata". Strzał z woleja zza pola karnego wpadł praktycznie w samo okienko bramki strzeżonej przez Bartosza Kordylewskiego, który jest jedną z nowych twarzy w HP.

Czerwono-czarni, którzy do Janikowa pojechali bez Marcina Pająka oraz Marcina Jackowiaka wyrównali w 79. minucie. Błąd defensywy rywala wykorzystał powracający do Huraganu po rocznej przerwie Bartosz Żołądkiewicz.

Wynik meczu oddaje przebieg boiskowych wydarzeń. Obie drużyny stwarzały sobie podbramkowe sytuacje, lecz licznie zgromadzeni kibice w Janikowe (ok. 100), którzy pamiętają z pewnością występy swojej drużyny na poziomie I ligi nie zobaczyli więcej bramek. Krótka fotorelacja z wyjazdu dostępna na profilu na facebook.

Skład: Bartosz Kordylewski - Bartosz Ciarkowski, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski, Mateusz Siemiński - Mikołaj Kidawa, Damian Siek, Damian Gocałek, Oskar Włodarczyk, Adam Napieralski - Mikołaj Witaszyk. Ponadto zagrali: Marcin Kamiński, Bartosz Żołądkiewicz, Mateusz Gawroński, Mateusz Francuszkiewicz, Michał Garczyński, Mateusz Pawłowski.

Za tydzień nasz zespół rozegra ostatni sparing przed rozpoczęciem zmagań ligowych. Rywalem będzie drużyna Piasta Kobylnica. Wstępnie spotkanie ma się odbyć na sztucznej nawierzchni w Swarzędzu, lecz istnieje szansa, że miejscem generalnego sprawdzianu przed wyjazdem do Łobżenicy będzie naturalne boisko w Kiszkowie. (gk)