Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tylko punkt na inaugurację wiosny...

17 03 19     Remisem zakończyło się pierwsze oficjalne spotkanie czerwono-czarnych w 2017 roku. Piłkarze trenera Damiana Łukasika zremisowali w Łobżenicy z tamtejszą Pogonią 0:0. Z pewnością piłkarze Huraganu wrócili do Pobiedzisk ze sporym niedostytem...

Pobiedziszczanie przystąpili do meczu mocno zmotywowani i zdeterminowani aby wywalczyć jakże ważne 3. punkty. Pierwsza połowa była dość wyrównana ze wskazaniem na nasz zespół, który próbował rozgrywać piłkę. Miejscowi z kolei w całym meczu ograniczali się do szybkich kontrataków, konstruowanych poprzez długie piłki mijające drugą linie.

W pierwszej części gry po jednej z akcji i interwencji naszego bramkarza poza polem karnym piłkę z świtła bramki wybił na rzut rożny Patryk Jóźwiak. Z naszej strony bliski szcześcia był Adam Napieralski, który wpadł w pole karne mijając dwóch rywali. Ostatecznie zabrakło niestety partnera, który wykończyłby całą akcję.

W drugiej cześci meczu zaznaczyła się przewaga naszej drużyny. Czerwono-czarni konsekwetnie budowali swoje ataki co w kilku akcjach powinno dać prowadzenie. W 60. minucie po dośrodkowiu z rzutu rożnego strzał głową z 4. metrów Mikołaja Witaszyka instynktowanie obornił bramkarz rywali. Kilkanaście minut później ponowanie głową strzelał Witaszyk ale tym razem z lini bramkowej futbolówkę wybił obrańca Pogoni.

W ostatniej akcji meczu piłkę meczową miał wprowadzony w 74. minucie gry na boisko Oskar Włodraczyk, który nie zdołał jednak zdobyć gola. W bardzo dobrej sytuacji jego strzał głową z ok. 4 metrów bez trudu "wyłapał" bramkarz Pogoni. Wcześniej uderzeniem z dystansu nie dał się zaskoczyć Bartosz Kordylewski, który piękną paradą wybił piłkę na rzut rożny.

Mecz tym samym zakończył się bezbramkowym remisem co z pewnością nie zadowala żadnej drużyny, a już z pewnością Huraganu biorąc pod uwagę "piłkarską" przewagę, która przez większość meczu była po naszej stronie...

Skład: Bartosz Kordylewski - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski (63' Mateusz Siemiński) - Bartosz Żołądkiewicz, Damian Gocałek, Marcin Jackowiak, Damian Siek (74' Oskar Włodarczyk), Adam Napieralski (67' Mateusz Gawroński) - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Marcin Kamiński, Mikołaj Kidawa, Michał Garczyński, Mateusz Francuszkiewicz. (gk)