Lider wysoko ogrywa czerwono-czarnych

17 04 01 1      W meczu XIX kolejki piłkarze Huraganu przegrali na wyjeździe z liderem rozgrywek Lubuszaninem Trzcianka 4:0 (2:0). Z pewnością gospodarze zasłużyli na komplet punktów w dzisiejszym pojedynku.

Mecz rywale ustawili sobie już na początku spotkania golem z rzutu karnego, którego bardzo pewnie wykorzystał Paweł Iwanicki, 32-letni były piłkarz pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice oraz Warty Poznań.

Spotkanie mogło potoczyć się inaczej gdyby zaraz po wznowieniu gry 100% sytuację wykorzystał Adam Napieralski, lecz jego strzał z ok. 6. metrów poszybował wysoko nad poprzeczką.

Do momentu straty drugiego gola oglądaliśmy dość wyrównane spotkanie. Niestety w 29' minucie po rzucie rożnym i strzałem głową 27-letniego Krystiana Feciucha było 2:0. Warto zaznaczyć, że wspomniany Feciuch to były piłkarz m.in. ekstraklasowej Polonii Warszawa, Dyskobolii Grodzisk czy Miedzi Legnica. Ostatnio występował w norweskim Odda FK (3. liga)

Zaraz po przerwie było 3:0 po składnej akcji rywali. To zdecydowanie podcięło skrzydła Huraganistom. Wynik w 80' minucie ustalił były piłkarz m.in. Lecha Poznań Michał Wawszczak.

Czerwono-czarni próbowali zdobyć gola honorowego, lecz dziś zdecydowana większość atutów była po stronie lidera naszej ligi, który nadal na własnym terenie pozostaje niepokonany.

Warto również napisać, że w roli kapitana po raz pierwszy w swojej już pięcioletniej przygodzie z Huraganem wystąpił Marcin Pająk. W kadrze meczowej zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Powałowskiego oraz chorego Mikołaja Kidawy

Bramki: 7' Paweł Iwanicki (karny), 29' Krystian Feciuch, 46' Dominik Drzewiecki, 80' Michał Wawszczak.

Skład: Bartosz Kordylewski - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Bartosz Żołądkiewicz (77' Mateusz Francuszkiewicz), Damian Gocałek (62' Michał Garczyński), Marcin Jackowiak, Damian Siek (46' Oskar Włodarczyk), Adam Napieralski (46' Mateusz Gawroński) - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Marcin Kamiński, Mateusz Pawłowski.

Krótka fotorelacja na klubowym profilu na facebook(gk)