Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Lechia na kolanach, trzy punkty zostają w Pobiedziskach!

17 04 30    Trzecie zwycięstwo wiosną odnieśli piłkarze Huraganu! W bardzo ważnym meczu dla układu tabeli, nasi piłkarze pokonali w lokalnych derbach Lechię Kostrzyn 3:0 prowadząc do przerwy 1:0! Warto również podkreślić, że spotkanie z trybun oglądało ponad 250. kibiców!

Czerwono-czarni przez cały mecz byli zespołem lepszym, kontrolującym przebieg boiskowych wydarzeń. Wynik spotkania otworzył w 20. minucie gry najlepszy strzelec drużyny Adam Napieralski, który wykorzystał idealne dośrodkowanie Bartosza Ciarkowskiego.

Rywale przez cały mecz zagrozili naszej bramce praktycznie raz po strzale z rzutu wolnego Bartosza Kotarskiego w drugiej części gry.

Po przerwie w 64. minucie gry prowadzenie podwyższył wprowadzony siedem minut wcześniej Mateusz Gawroński po podaniu Bartosza Żołądkiewicza. Wynik ustalił w 86. minucie Mateusz Francuszkiewicz, który na placu gry zameldował się w 70. minucie. Był to pierwszy gol w barwach Huraganu młodego napastnika wypożyczonego z Mieszka Gniezno.

Wynik powinien być bardziej okazały lecz dobrych okazji do zdobycia bramki nie wykorzystali m.in. Gawroński, Napieralski, Włodarczyk czy Gocałek. Naszym piłkarzom należą się brawa za zaangażowanie i walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Warto zaznaczyć, że w spotkaniu z Lechią zabrakło chorych Mateusza Siemińskiego, Mateusza Pawłowskiego oraz pauzującego za kartki Mikołaja Witaszyka.

Bramki: 20' Adam Napieralski, 64' Mateusz Gawroński, 86' Mateusz Francuszkiewicz.

Skład: Marcin Kamiński - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski - Adam Napieralski (84' Michał Garczyński), Damian Gocałek, Damian Siek (57' Mateusz Gawroński), Marcin Jackowiak (87' Mikołaj Kidawa), Bartosz Żołądkiewicz - Oskar Włodarczyk (70' Mateusz Francuszkiewicz). Ponadto w kadrze: Bartosz Kordylewski.