Wyjazdowa kompromitacja...

17 05 03    Blamażem zakończyło się spotkanie z Gromem Plewiska w ramach XXIV kolejki IV ligi. Huragan przegrał na wyjeździe, aż 7:1!!!

Ostatni raz podobnej porażki w lidze drużyna z Pobiedzisk doznała w 2007 roku, kiedy to na wyjeździe przegrała z czwartoligowymi rezerwami Groclinu Dyskoboli Grodzisk 6:0. Z kolei dokładniej takie samej klęski nasz klub zaznał w 1993 roku. Wtedy w klasie okręgowej 7:1 ograły nas rezerwy Amicy Wronki...

Do przerwy piłkarze Gromu prowadzili już 5:1. W 10. minucie gola na 2:1 zdobył Adam Napieralski i jeszcze wtedy nikt nie spodziewał się tak fatalnego końcowego rezultatu.

Po przerwie wyluzowani rywale dołożyli tylko dwa gole i ostatecznie kompromitacja stała się faktem. Na domiar złego na początku drugiej części gry czerwoną kartę za zagranie ręke obejrzał Patryk Jóźwiak.

Skład: Marcin Kamiński (46' Bartosz Kordylewski) - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk (46' Michał Garczyński), Patryk Jóźwiak, Mateusz Gawroński - Bartosz Żołądkiewicz (80' Igor Watras), Damin Siek, Marcin Jackowiak, Oskar Włodarczyk, Adam Napieralski - Mateusz Francuszkiewicz (46' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Mikołaj Kidawa. (gk)