Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Lubuszanin Trzcianka zagra o III ligę i nasze utrzymanie

17 06 05      Nie udało się zdobyć punktów w ostatnim meczu drużynie Huraganu. Czerwono-czarni przegrali z szóstym zespołem sezonu 2016/17 Tarnovią Tarnowo Podgórne 2:0. Obie bramki dla rywali w 27. i 87. minucie zdobył były zawodnik m.in. Lecha Poznań, Arki Gdynia i szwajcarskiego FC Sion Zbigniew Zakrzewski

     Rywale wygrali zasłużenie choć ambicji i zaangażowania naszej drużynie odmówić nie można. Były momenty w których to nasz zespół próbował atakować i dyktować warunki gry, jednak nie przyniosło to żadnego rezultatu.

     Dobrą okazję do wyrównania miał Mikołaj Witaszyk, której niestety nie udało się ostatecznie wykorzystać. Bliski szczęścia był również Oskar Włodarczyk, którego strzał głową po rzucie rożnym zablokował jeden z obrońców Tarnovii.

      Wynik z Tarnowa spowodował, że nic już nie zależy od nas jeśli chodzi o kwestię rywalizowania w gronie drużyn IV ligi w nowym sezonie. Pozostaje nam obecnie oczekiwanie na wynik barażu w którym zmierzą się zespoły, które wygrały grupy wielkopolskich IV ligi - Lubuszanin Trzcianka oraz Centra Ostrów Wielkopolski. Mecze zaplanowano na najbliższe weekendy.

      Czas na podsumowanie sezonu i półrocza z pewnością nadejdzie w najbliższym czasie. Obecnie jednak pozostaje nam czekać na wyniki wspomnianego barażu oraz myśleć już o nadchodzącym sezonie.

     Skład: Bartosz Kordylewski - Mateusz Siemiński, Marcin Pająk, Arkadiusz Powałowski, Bartosz Ciarkowski - Mikołaj Witaszyk, Marcin Jackowiak, Michał Garczyński (57' Damian Siek), Patryk Jóźwiak (80' Mateusz Gawroński) - Oskar Włodarczyk (57' Adam Napieralski). Ponadto w kadrze: Jakub Połatyński, Mateusz Francuszkiewicz, Mikołaj Kidawa. (gk)

wiosna17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner