Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Ostatni mecz

Grom z jasnego nieba...

17 08 07 1     Lekko mówiąc fatalnie zainaugurowali rozgrywki seniorzy drużyny Huraganu. W meczu 1. kolejki spotkań IV ligi czerwono-czarni przegrali u siebie z Gromem Plewiska aż 1:8 (0:4)!

Mecz tak naprawdę ustawiony został w pierwszych 30' minutach spotkania. Po fatalnych w skutkach błędach indywidualnych naszego bloku defensywnego bramki dla gości zdobył Patryk Niemczyk co mocno wybiło z rytmu Huraganistów.

W 10' minucie centymetrów zabrakło aby gola po rzucie rożnym zdobył Piotr Trepka, lecz nie sięgnął piłki głową. Przed przerwa goście dołożyli jeszcze dwa trafienia i mecz tak naprawdę się zakończył...

Po przerwie w 68. minucie gry gola samobójczego zdobył obrońca Gromu po akcji wprowadzonego na plac gry w drugiej części meczu Mikołaja Kidawy. Później strzelali już tylko przyjezdni, rozbijając nasz zespół ostatecznie 1:8!

Niestety po takich spotkaniach ciężko napisać cokolwiek więcej... Liczmy i wierzymy, że może być już tylko lepiej. Warto zaznaczyć, że mecz inaugurujący rundę jesienną w Pobiedziskach obejrzało ponad 250 osób. Dziękujemy za obecność!

Skład: Dominik Nowicki - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Piotr Trepka (57' Patryk Jóźwiak), Kacper Bienert - Mateusz Chachuła (72' Mateusz Gawroński), Bartosz Żołądkiewicz, Mikołaj Witaszyk, Ernest Maćkowiak, Norbert Okonowski (65' Mikołaj Kidawa) - Oskar Włodarczyk (57' Emanuel Udoudo). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Mateusz Siemiński.

Zapraszamy do obejrzenia ciekawej fotorelacji z meczu przygotowanej przez portal peryferiafutbolu.pl (gk)