Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Podział punktów w drugiej kolejce spotkań

17 08 12      Punkt z wyjazdu do Wysokiej przywieźli piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni po dobrym meczu zremisowali z miejscowym GLKS 0:0. Było to drugie spotkanie nowego sezonu rozgrywek IV ligi.

          Mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnie wiejącym wietrze i opadach deszczu. Dodatkowo po obu drużynach dało się zauważyć dużą chęć wygranej co powodowało wiele nerwowości na placu gry.

        Pojedynek nie należał do widowiskowych. Arbiter w całym spotkaniu pokazał 7 żółtych kartek.

       Gospodarze w swoim stylu próbowali zaskoczyć nasz zespół długimi piłkami za plecy obrońców ale to Huraganiści powinni prowadzić do przerwy. W 18' minucie bliski szczęścia był Mateusz Chachuła, który przestrzelił w sytuacji sam na sam. W 30' minucie bardzo dobry strzał Oskara Włodarczyka z ok. 20 metrów fenomenalnie (!!!) wybronił wybijając piłkę na rzut rożny bramkarz gospodarzy Mateusz Stereńczak.

      Po przerwie nadal dużo było walki w środku pola. Pewnie w bramce naszego zespołu prezentował się Dominik Nowicki, który bez większego trudu łapał strzały drużyny z powiatu pilskiego. W ofensywie z kolei prowadzenie i trzy punkty mógł dać m.in. Mateusz Gawroński, który w zamieszaniu w polu karnym oddał zbyt lekki strzał na bramkę rywala.

       Skład: Dominik Nowicki - Piotr Trepka, Ernest Maćkowiak, Marcin Pająk, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła (72' Emanuel Udoudo), Mikołaj Witaszyk (67' Adam Napieralski), Oskar Włodarczyk, Mikołaj Szymocha, Mikołaj Kidawa (62' Mateusz Gawroński) - Norbert Okonowski. Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Krystian Błachowiak, Igor Watras. (gk)

jesien17

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner