Ostatni mecz

XI kolejka - 14-10-2018

GLKS Wysoka 0 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Podział punktów w drugiej kolejce spotkań

17 08 12      Punkt z wyjazdu do Wysokiej przywieźli piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni po dobrym meczu zremisowali z miejscowym GLKS 0:0. Było to drugie spotkanie nowego sezonu rozgrywek IV ligi.

Mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnie wiejącym wietrze i opadach deszczu. Dodatkowo po obu drużynach dało się zauważyć dużą chęć wygranej co powodowało wiele nerwowości na placu gry.

Pojedynek nie należał do widowiskowych. Arbiter w całym spotkaniu pokazał 7 żółtych kartek.

Gospodarze w swoim stylu próbowali zaskoczyć nasz zespół długimi piłkami za plecy obrońców ale to Huraganiści powinni prowadzić do przerwy. W 18' minucie bliski szczęścia był Mateusz Chachuła, który przestrzelił w sytuacji sam na sam. W 30' minucie bardzo dobry strzał Oskara Włodarczyka z ok. 20 metrów fenomenalnie (!!!) wybronił wybijając piłkę na rzut rożny bramkarz gospodarzy Mateusz Stereńczak.

Po przerwie nadal dużo było walki w środku pola. Pewnie w bramce naszego zespołu prezentował się Dominik Nowicki, który bez większego trudu łapał strzały drużyny z powiatu pilskiego. W ofensywie z kolei prowadzenie i trzy punkty mógł dać m.in. Mateusz Gawroński, który w zamieszaniu w polu karnym oddał zbyt lekki strzał na bramkę rywala.

Skład: Dominik Nowicki - Piotr Trepka, Ernest Maćkowiak, Marcin Pająk, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła (72' Emanuel Udoudo), Mikołaj Witaszyk (67' Adam Napieralski), Oskar Włodarczyk, Mikołaj Szymocha, Mikołaj Kidawa (62' Mateusz Gawroński) - Norbert Okonowski. Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Krystian Błachowiak, Igor Watras. (gk)