Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Brak słów...

17 08 27       Miał być to mecz w którym Huraganiści mieli zdobyć pierwszy komplet punktów w tym sezonie... Skończyło się tragicznie, jak przed trzema tygodniami w meczu z Gromem Plewiska. GKS Dopiewo zlał naszą drużynę na własnym terenie 1:6!

       Scenariusz niestety trochę analogiczny do wydarzeń z meczu z Gromem. Dwa błędy/prezenty w pierwszej części meczu gościnnych ostatnimi czasu Pobiedziszczan ustawiły mecz. W pierwszych 45. minutach miejscowi trafili w słupek oraz poprzeczkę po stałych fragmentach gry.

       Tuż po przerwie bliski gola kontaktowego był Bartosz Żołądkiewicz ale jego strzał z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Chwilę później rywale dołożyli trzeciego gola, który "wyłączył" miejscowych. Później gra była już rwana bez większego pomysłu co skutkowało kolejnymi straconymi bramkami. Honorowe trafienie pod koniec meczu zaliczył Mikołaj Kidawa.

       Komentarz do tego spotkania jest niestety zbędny... bo to każdy z 15. zawodników, którzy "zaprezentowali się" w tym meczu powinien zrobić swój własny rachunek sumienia i jak najszybciej wyciągnąć wnioski.   

     Skład: Sebastian Majchrzak - Kacper Bienert, Ernest Maćkowiak, Marcin Pająk, Mateusz Siemiński (46' Arkadiusz Powałowski) - Adam Napieralski (46' Mikołaj Kidawa), Piotr Trepka (46' Patryk Jóźwiak), Oskar Włodarczyk, Mikołaj Szymocha, Norbert Okonowski (80' Damian Gocałek) - Bartosz Żołądkiewicz. Ponadto w kadrze: Dominik Nowicki, Mateusz Chachuła. 

     Bramki: 0:1 23' Marek Woroch, 0:2 34' Uche Obi, 0:3 53' Marek Woroch, 0:4 63' Kamil Kosicki, 0:5 70' Uche Obi, 1:5 76' Mikołaj Kidawa, 1:6 90' Dominik Drzewiecki. (gk)

17 08 27 1

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner