Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tak jest! Trzy punkty zostają w Pobiedziskach!

17 09 03      W 6. kolejce spotkań piłkarze Huraganu zdobyli pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Podopieczni trenera Pawła Kutyni pokonali na własnym terenie zespół Orłów Pniewy 2:1. 

      Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych, chwile przed meczem nad Pobiedziskim obiektem przeszła mocna ulewa. Lepiej mecz zaczęli goście, którzy w 5. minucie nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bardzo dobrze dysponowanym tego dnia Sebastianem Majchrzakiem.

     Później wynik mogli otworzyć gospodarze ale dobrych okazji nie wykorzystali Mikołaj Kidawa (sam na sam), Mateusz Chachuła oraz Mikołaj Witaszyk.

      W 34. minucie gry euforię na trybunach wywołał wspomniany wcześniej Witaszyk, który pięknym strzałem z ok. 18. metrów nie dał szans bramkarzowi Orłów. Niestety rywale odpowiedzieli szybko bo już po 4. minutach. Kiedy wszyscy czekali na wybicie piłki poza plac gry bo na boisku leżał jeden z naszych zawodników, prostopadłe podanie otrzymał Dmytro Koshakov i pokonał Majchrzaka.

      Po przerwie mocno zmotywowani Huraganiści zaatakowali i zdobyli gola w 53. minucie gry. Po ładnej akcji całego zespołu idealne dośrodkowanie naszego kapitana Marcina Pająka wykorzystał Mateusz Chachuła, który zdobył gola głową. Było to premierowe trafienie "Chachiego" w barwach Huraganu.

     Wynik powinien być zdecydowanie wyższy bo po klasycznych kontrach idealnych okazji nie wykorzystali m.in. Żołądkiewicz, Szymocha, Chachuła. Rywale w końcówce za wszelką cenę próbowali wyrównać stan meczu ale dobrze zorganizowana tego dnia defensywa HP nie pozwoliła zrobić sobie krzywdy i ostatecznie trzy punkty pozostały w Pobiedziskach!

      Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski, Kacper Bienert (63' Mateusz Siemiński) - Mikołaj Kidawa (63' Adam Napieralski), Oskar Włodarczyk (70' Piotr Trepka), Bartosz Żołądkiewicz, Mikołaj Witaszyk (74' Damian Gocałek), Mikołaj Szymocha - Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Dominik Nowicki, Mateusz Gawroński, Mariusz Olczyk.

17 09 03

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner