Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tak jest! Trzy punkty zostają w Pobiedziskach!

17 09 03      W 6. kolejce spotkań piłkarze Huraganu zdobyli pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Podopieczni trenera Pawła Kutyni pokonali na własnym terenie zespół Orłów Pniewy 2:1. 

      Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych, chwile przed meczem nad Pobiedziskim obiektem przeszła mocna ulewa. Lepiej mecz zaczęli goście, którzy w 5. minucie nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bardzo dobrze dysponowanym tego dnia Sebastianem Majchrzakiem.

     Później wynik mogli otworzyć gospodarze ale dobrych okazji nie wykorzystali Mikołaj Kidawa (sam na sam), Mateusz Chachuła oraz Mikołaj Witaszyk.

      W 34. minucie gry euforię na trybunach wywołał wspomniany wcześniej Witaszyk, który pięknym strzałem z ok. 18. metrów nie dał szans bramkarzowi Orłów. Niestety rywale odpowiedzieli szybko bo już po 4. minutach. Kiedy wszyscy czekali na wybicie piłki poza plac gry bo na boisku leżał jeden z naszych zawodników, prostopadłe podanie otrzymał Dmytro Koshakov i pokonał Majchrzaka.

      Po przerwie mocno zmotywowani Huraganiści zaatakowali i zdobyli gola w 53. minucie gry. Po ładnej akcji całego zespołu idealne dośrodkowanie naszego kapitana Marcina Pająka wykorzystał Mateusz Chachuła, który zdobył gola głową. Było to premierowe trafienie "Chachiego" w barwach Huraganu.

     Wynik powinien być zdecydowanie wyższy bo po klasycznych kontrach idealnych okazji nie wykorzystali m.in. Żołądkiewicz, Szymocha, Chachuła. Rywale w końcówce za wszelką cenę próbowali wyrównać stan meczu ale dobrze zorganizowana tego dnia defensywa HP nie pozwoliła zrobić sobie krzywdy i ostatecznie trzy punkty pozostały w Pobiedziskach!

      Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski, Kacper Bienert (63' Mateusz Siemiński) - Mikołaj Kidawa (63' Adam Napieralski), Oskar Włodarczyk (70' Piotr Trepka), Bartosz Żołądkiewicz, Mikołaj Witaszyk (74' Damian Gocałek), Mikołaj Szymocha - Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Dominik Nowicki, Mateusz Gawroński, Mariusz Olczyk.

17 09 03

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner